Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
Читати по-русски

Календар вагітності по тижнях

Що відчуває жінка, дізнавшись про те, що за кілька місяців стане мамою? Які випробування її чекають у цей хвилюючий та відповідальний період? Звичайно, все дуже індивідуально, але є багато спільного. Наш Календар розкриє особливості кожного з етапів вагітності та навчить вас краще розуміти свій організм.


Для кожної майбутньої мами дуже важливим є комфорт протягом всієї вагітності. Для того, щоб жінка розуміла, що відбувається з її організмом і зростаючим організмом її малюка (як він зароджується та розвивається), існує календар вагітності. Завдяки йому можна почуватися спокійно, контролюючи всі етапи вагітності.


Зазвичай кажуть, що вагітність триває 9 місяців. Але як тільки жінка починає спілкуватися з лікарями, вона звикає до їхньої професійної мови, в якій період вагітності обчислюється тижнями. Найчастіше вагітність триває 38-42 тижнів. Стандартний календар вагітності по тижнях складається із усередненого показника – 40.


Багато майбутніх мам починають самостійно вести календар вагітності, в якому ретельно описують усі зміни, що відбуваються з їхнім тілом та самопочуттям. У такий календар можна записати всі дані, які отримує лікар під час огляду. Саме він відповідає за контроль розвитку плода. Лікар стежить за тим, як видужує вагітна жінка, вимірює такі параметри, як коло живота і висота маткового дна, становить графік зміни ваги майбутньої мами.


Календар терміну вагітності необхідний, щоб заздалегідь підготуватися до змін свого тіла та організму, взяти за правило регулярно відвідувати лікаря, здавати аналізи, переглянути свій спосіб життя, раціон харчування, відмовитися від шкідливих звичок та придбати простірні речі. 40 тижнів - термін, протягом якого одна клітина перетворюється на крихітного чоловічка. Його розвиток відбувається дуже швидкими темпами, щодня виникають певні органи та нові здібності. Водночас майбутня мама зауважує, як щодня її живіт помітно округляється. Всі ці зміни легко передбачити, користуючись календарем вагітності на тижні.


Сучасні мами можуть легко розрахувати термін своєї вагітності онлайн, просто ввівши дату останніх місячних. Отримавши результат, можна дізнатися також, якою буде дата пологів і що є наступним етапом розвитку дитини.


Календар терміну вагітності включає важливі поради про те, який одяг найкраще підходить майбутній мамі, як боротися з токсикозом, як вести здоровий спосіб життя і вживати правильну їжу. Знаючи про те, що на вас чекає, ви зможете планувати своє дозвілля і займатися корисними для вас та дитини процедурами та вправами, слухати якісну музику, гуляти на свіжому повітрі тощо.


Жінка, яка чекає на малюка, з нетерпінням готується до пологів і хоче бути в курсі того, що відбувається з її дитиною щодня протягом усієї вагітності. Календар вагітності готує майбутніх мам до всіх можливих сюрпризів.

Поділитися:
Матеріал був вам корисним?
12345 (26 оцінок, середнє: 4,42 з 5)
Завантаження ...

Коментарі

3 коментарі на «Календар вагітності по тижнях»

 1. Аватар wwwoops:

  Календар просто клас! )

  Відповісти
 2. Аватар Edgartib:

  Вітаю! прикольний у вас сайт!

  Відповісти
 3. Аватар Tommyswefs:

  Вітання! цікавий у вас сайт! Знайшов цікаву інфу.

  Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти