Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276068"]
Виховання

Безкоштовний ONLINE-ПРАКТИКУМ «Як ростити та виховувати дітей під час війни»

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2022.10.25
0
29 жовтня 16:00 Це можливість для батьків отримати підтримку та дієві поради еспертів, як зберегти психологічний стан і фізичне здоров'я

29 жовтня 16:00

Це можливість для батьків отримати підтримку та дієві поради еспертів, як зберегти психологічний стан і фізичне здоров'я в сім'ї під час війни.

 

ONLINE-ПРАКТИКУМ — це пряма професійна онлайн-трансляція, у слухачів буде можливість ставити актуальні питання та спілкуватися зі спікерами, обговорювати тими, які стали актуальними внаслідок надзвичайної ситуації в країні.


Ми вирішили додати майбутнім та молодим батькам позитиву та корисної інформації! Тому зібрали найкращих та найсучасніших фахівців, досвідчених батьків. Все для того, щоб вдихати та допомагати вам.

Проведіть кілька годин вихідного дня у чудовій атмосфері та з користю.

На ONLINE-ПРАКТИКУМІ Ви зможете отримати унікальний досвід та корисну інформацію від кращих практикуючих лікарів та експертів. Ми розглянемо найсучасніші тренди у догляді та вихованні малюків. Наші спікери найкращі з найкращих! Прогресивні, знані, практикуючі фахівці розкажуть та навчатимуть вас, подарують знання та впевненість!

Збережіть дату: 29 жовтня 16:00

Реєстрація на захід за посиланням https://forms.gle/RpQW37UsFxoftE4RA

Поговоримо на актуальні теми

«Вихування дітей в умовах війни:

-Вплив війни на маленьких дітей

-як підтримати дітей

-Новий фокус у вихованні»

Лілія Білоусова, коуч просунутих дітей та батьків.

«Адаптація дитини за кордоном»

Ольга Свістунова, психолог, нейропсихолог,

сертифікований консультант зі сну,

прикорму, грудного вигодовування, мати 4 дітей.

«Як навчити дитину правилам безпеки»

Ганна Носач, психолог,

основниця школи дитячої безпеки.

 

 

«Харчування мами при грудному вигодовуванні, харчова алергія та переносимість»

Майя Руселевич, педіатр, аллерголог.

 

«Все від нервів, або як зберегти здоров'я нервної системи в наш час»

Олександра Щебет, невролог.

 

 

«Прості речі, які допомагають удало взаємодіяти з дітьми під час війни»

Буша Саша, блогер.

 

Захід відбудеться за підтримки наших партнерів

Дитяче харчування «КоКо»

«Наша Ряба» втілила в життя давній задум і налагодила випуск продуктів дитячого харчування «КоКо».

Дитяче харчування «КоКо» – м'ясне пюре «Ніжна курочка», суп-пюре з курочкою та гарбузом та суп-пюре з курочкою та овощами – виготовлене з високоякісної курятини «Наша Ряба» в Європі, відповідно до високих європейських стандартів якості дитячих харчових продуктів.

Усі продукти приготовані із суворим дотриманням необхідних санітарних норм, не містять барвників, консервантів, ароматизаторів чи ГМО, приготовані без додавання солі. Саме те, що буде таке корисне малюкові!

«Яготинське для дітей» добре відомий в Україні молочний бренд. «Яготинське для дітей» — це еталонна торгова марка дитячого молочного харчування, яка працює на ринку України 10 років і дотримується обраної від дня створення стратегії для продукції — якісна, корисна, зручна у використанні, орієнтована на потреби малюків та їх батьків. Продукція ТМ «Яготинське для дітей» - це смачні та корисні молочні продукти для дітей віком від 6 місяців до 3 років, виготовлені з молока екстра сорту та натуральних фруктових, овочевих та ягідних наповнювачів.

ПреМама Дуо — це спеціально харчова добавка для вагітних, тих хто планує стати мамою та тих, хто вже годує своїх малюків, яка розроблена з урахуванням рекомендацій Європейської агенції з безпеки харчових продуктів. ПреМама дуо обирають, тому що вона створена з урахуванням потреб жінки у нутрієнтах на всіх стадіях від планування вагітності до грудного вигодовування.

Харчова добавка Не є лікарським засобом.

БЕКУТАН МУЛЬТІІМУНО

Унікальна комбінація імунотропних витаминів та мікроелементів з однією з найбільш вивчених корисних бактерий – Lactobacillus rhamnosus (LGG), що відома під назвою БЕКУТАН МУЛЬТІІМУНО. Саме зараз під час погодних колівань імунітет потребує додаткового підсилення.

БЕКУТАН МУЛЬТІІМУНО буде надежним помічником, адже саме він поєднує витамини А, С, D, Е, B6, фолієву кислоту та цинк, що впливають на різні ланки формування вродженого та набутого імунітету та Lactobacillus rhamnosus (LGG), що є імунного бар'єру – здорової мікрофлори кишківника.

Харчова добавка Не є лікарським засобом.

Також учасників чекають подарунки від наших партнерів, будуть проведені розіграші призів!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти