Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU

Використання матеріалів

Правила використання матеріалів сайту moirebenok.ua

Будь-яке використання матеріалів сайту moirebenok.ua (далі — Сайт) допускається на викладених нижче умовах.

Під «Матеріалами» маються на увазі текстові, фотографічні, графічні, відеоматеріали опубліковані на Сайті.

Під «Використанням» розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Використання матеріалів дозволяється тільки за умови активного гіперпосилання (прямого і відкритого для пошукових систем) на безпосередню адресу (url) матеріалу на Сайті. Гіперпосилання має бути розміщене у першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Наявність гіперпосилання є обов'язковим незалежно від повного або частичного використання матеріалів Сайту.

Використання фотографій сайту дозволяється за умови посилання на джерело moirebenok.ua

Якщо на фотографії присутнє ім'я фотографа (або інша інформація про фотографа) і/або ВОТЕРМАРК Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов'язкове.

У разі необхідності використання текстових, фотографічних, графічних, відео, інших розміщених на сайтах матеріалів, права на які належить третім особам, користувачам необхідно звертатися до цих осіб.

Матеріали у всіх розділах є авторською власністю користувача, який розмістив публікацію. Відправляючи матеріал на модерацію, автор автоматично дає згоду на використання публікації та персональних даних. Відповідальність за зміст даних несуть користувачі. Думка авторів статей, розміщених у всіх розділах може відрізнятися від офіційної позиції адміністрації сайту та компанії. Редакція зобов'язується зберігати конфіденційність персональних даних користувача.

Матеріали, відмічені знаком "Реклама", "PR", "Прес-реліз", можуть публікуватися на правах реклами. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.

Адміністрація Сайту має право будь-якої години вносити зміни в ці умови. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції на Сайті.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій), в яких міститься посилання на агенції Інтерфакс-Україна, Українські Новини, Укрінформ, УНІАН, Reuters та інші сайти — суворо заборонено.

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права на доступ до цієї інформації.

Порушення цих умов буде розцінюватися як порушення захищених законом прав інтелектуальної власності та права на інформацію. Таке порушення буде розглядатися як використання матеріалів без дозволу компанії. У таких випадках компанія залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до законодавства України.

Ці Умови поширюються на інформаційні агенції, інтернет-сайти, електронні (телевізійні) та друковані засоби масової інформації, фізичних та юридичних осіб.

Власник не несе відповідальності за зміст контенту, який розміщують користувачі в коментарях. Адміністрація Сайту залишає за собою право модерації всіх матеріалів, доданих на сайт користувачами, та облікових записів користувачів.

 

2020 року ДП «Бурда-Україна». Усі права захищені.

Часткове або повне використання матеріалів

інтернет-видання Моя Дитина дозволяється лише за умови

дотримання «Правил використання матеріалів»

Наші проекти