Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274686"]
Виховання

10 промов про які зобов'язані знати татусі дівчат

0
Є речі про які батьки мають знати заздалегідь, щоб виховувати дитину у благополуччі та взаєморозумінні. Не лише мами, а й тата пови

Є речі про які батьки мають знати заздалегідь, щоб виховувати дитину у благополуччі та взаєморозумінні.

татусь і донька

Джерело: Unsplash

Не лише мами, а й тата повинні докладати зусиль, коли йдеться про виховання дітей. Адже татусі не менш авторитетні для дитини.

У цій статті ви дізнаєтесь про 10 промов, які має знати кожен батько дівчини.

Вона помічає, як ви ставитеся до її мами

Варто пам'ятати: найкраще, що ви можете зробити для своєї доньки – любити її матір. Своїм люблячим ставленням до своєї дружини ви будете показувати дітям гарний приклад взаємовідносин. Крім того, вони будуть рости в любові та взаєморозумінні.


Бути близько не означає просто бути присутнім

Той простий факт, що ви перебуваєте біля неї, ще не означає, що ви насправді знаходитесь поряд з нею. Дитині важливо, щоб ви більше години проводили з нею і були поруч у потрібний момент.

Проживайте події з її життя разом з нею

Багато з нас бажають побудувати успішну кар'єру, забуваючи заради кого ми це робимо. Це можу бути складно, але намагайтеся проживати шкірну подію з донькою, навіть якщо воно не призводить до захоплення.

Зберігайте спогади

Говорять, що основною роботою татусів – бути у батьківщині охоронцем спогадів. Намагайтесь зберігати якомога більше спогадів із вашими дівчатами. Спробуйте звертати увагу на маленькі повсякденні дрібниці і з них робити своєрідні свята. Це не обов'язково має дорого коштувати або бути дуже спланованим, але це має бути відверто – від самого серця.

Не віддаляйтесь від неї, коли вона виросте

Ви будете шкодувати, якщо втратите емоційну зв'язок зі своєю донькою тоді, коли вона проходила особливо складний період для дівчат. Це не означає нав'язуватися. Ви і так знатимете все, що твориться в її житті, бо вона не захоче тримати від вас секретів.

татусь і донька

Джерело: Unsplash

Ви прямо впливаєте на ті, кого вона вибере у ролі майбутнього обранця

Ви дійсно маєте безпосереднє вплив на її особисту життя: ви уявляєте тип чоловіка, якого вона скоріш за все вибере в якості партнера.

Вона хоче бути коханою

Ніхто не може виконати так блискучу роль батька, як ви самі. Так, ваша донька ще не раз розчаровуватиме вас, робитиме помилки, може, навіть відвернеться від вас, але не давайте їй приводу хоч на секунду засумніватися у вашій любові. Подивіться їй прямо у вічі і скажіть, як сильно ви її любите.

Не проморгайте

Виконуйте роль батька з гідністю, живіть нею, цінуйте кожну мить, не проґавте цей шанс, який дається не так часто у житті.

Привчіть її до спорту

Покажіть, що спорт – один з пунктів дбайливого ставлення до власного здоров'я та благополуччя. Але також не варто забувати про інтелектуальний розвиток, адже жіночність це не просто плаття для принцес і казки про принців на білому коні.

Ти простіш мене?

Потрібно вміти визнавати свої помилки. Коли ваші дії не відповідають намірам, або ви помітили, що якось образили її, щиро попросіть вибачення. Безперечно, вона вас простить і зрозуміє, що просити вибачення не є слабкістю.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти