Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU

Розвиток дитини по місяцях до року - просто та пізнавальноЦе дуже зручний і простий сервіс, який допоможе стежити за розвитком вашої дитини в найдрібніших подробицях. Щомісяця докладно розписано та описано простими словами. Коли малюк повинен почати сидіти, посміхатися, говорити — про це ви дізнаєтеся в дванадцяти місяцях сервісу «розвиток дитини».

Як користуватися сервісами:

 • на сторінці знаходяться 12 кнопок та дванадцять візуалізацій – це дванадцять місяців життя малюка;
 • на сторінках місяців реалізовано зручну навігацію для комфортного перемикання між сторінками;
 • виберіть місяць, який підходить вам, одним із двох способів.

Ось і вся інструкція. прочитати все відразу, або кожен місяць дізнаватися, що чекає на вас і вашого малюка - вирішувати тільки вам. Приємного ознайомлення!

 

Виберіть місяць:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Поділитися:

Календар розвитку дитини

Календар розвитку – це одна з настільних книг молодих батьків. За допомогою цього посібника дуже зручно стежити за тим, як росте і розвивається малюк.

Щомісяця на першому році життя дитини – це нереальна пригода та неймовірна швидкість розвитку. Чому малюк навчиться за перший місяць життя? Коли триматиме головку, скільки кілограмів він набере і наскільки виросте? На всі ці питання відповідає онлайн календар розвитку дитини по місяцях.

Безумовно, кожен малюк унікальний і розвиток дитини не проходить під копірку ні в кого. Однак є стандартні норми ВООЗ, які допоможуть вам отримати загальну картину про розвиток малюка на першому році життя. На них ми спиралися, коли створювали цей сервіс.


Важливе посилання для всіх мам!
Якщо ви бачите, що ваша дитина не вписується в норми за розміром, вагою або фізіологічним розвитком – не панікуйте! Просто ваш малюк пішов своїм шляхом!

Якщо щось йде не за планом розвитку, але жодних відхилень у настрої немає – просто стежте за цим показником – швидше за все, він вирівняється трохи пізніше.

Ми бажаємо вам і вашим малюкам міцного здоров'я та гарного настрою! Сподіваємось, що наш сервіс стане вам корисним – приємного ознайомлення читання.


Матеріал був вам корисним?
12345 (12 оцінок, середнє: 4,58 з 5)
Завантаження ...

Коментарі

2 коментарі на "Розвиток дитини по місяцях до року - просто і пізнавально"

 1. Сергій Сергій:

  Цікавий календарик із ілюстраціями.

  Відповісти
  • wwwoops:

   Ага, почитував його усі 12 місяців дорослішання свого малюка. Ось тепер би ще розвиток дитини від року! ))

   Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти