Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU

Прогнозування статі дитини онлайнЯк визначити стать майбутньої дитини?

Це питання хвилює батьків з давніх-давен і до наших днів. Існує багато кумедних і серйозних способів передбачити, хлопчик у вас народиться чи дівчинка.
Однак одним з найбільш популярних залишається метод розрахунку, заснований на циклічність можливої ​​статі дитини залежно від віку її матері.

Пропонуємо вам скористатися простим автоматичним сервісом, щоб дізнатися стать малюка.

Поділитися:
Матеріал був вам корисним?
12345 (124 оцінок, середнє: 3,74 з 5)
Завантаження ...

Коментарі

10 коментарів на «Прогнозування статі дитини онлайн»

 1. збіглося

  Відповісти
  • Аватар wwwoops:

   Це просто чудово! )
   І хто ж? )

   Відповісти
 2. Аватар Наталі:

  І в мене збіглося

  Відповісти
  • Аватар Kira Petrakovskaya:

   Добре, рекомендуємо ознайомитися з усіма нашими сервісами, впевнені, що ви знайдете корисну для себе інформацію https://www.moirebenok.ua/services/

   Відповісти
 3. Аватар Світлана:

  У мене співпало-хлопчик!

  Відповісти
 4. Аватар Кет:

  збіглося

  Відповісти
 5. Аватар Наталія:

  У мене 2-е вже є (дівчинка та хлопчик). Зараз ходу за 3-м. За 2-х співпало, сподіваюся, що за 3-м теж правда. Відпишуся як роду.

  Відповісти
  • Аватар Kira Petrakovskaya:

   Наталя, чудово, чекаємо подробиць)

   Відповісти
 6. Аватар Світлана:

  Яка чарівна дурість! Варіанта всього два, навряд чи хтось із милих дам народить качку або рояль))) Так що 50% на явний успіх - це хороші шанси))
  Є в мене знайома, ми з нею ровесниці і на превеликий наш подив будучи вже добре вагітними з'ясували, що різниця в термінах у нас 2-3 дні і якраз у середині місяця, так що не підкопаєшся. І, судячи з умов цього прогнозу, ми повинні були народити дітей однієї статі. Ось тільки вона народила хлопчика, а я дівчинку. Так що з таким самим успіхом питаннями для визначення майбутньої статі дитини можна встановити колір манікюру мами в момент зачаття або наявність вусів у тата)))

  Відповісти
 7. Аватар Малинка:

  За цією теорією у мене старший син повинен бути дівчинкою, середній хлопчик, а зараз повинен бути знову синуля, ну подивимося.

  Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.


Наші проекти