Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="193536"]
Психологія

Я ніколи не буду колишньою: як полюбити себе після пологів

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.09.06
0
Спочатку після пологів про себе якось особливо і не думаєш - є чим займатися. Але після того, як малюк трохи підростає

Спочатку після пологів про себе якось особливо і не думаєш - є чим займатися. Але після того, як малюк трохи підростає та закінчуєш ГВ, розумієш, що вийшла до фіналу і щось переможницею не виглядаєш. То як полюбити себе після народження дитини?

Як прийняти себе після пологів?

Тихіше їдеш далі будеш

Головне не нервувати - Серйозно. Стрес - це гірше, що ви можете собі зараз піднести. Організм відновлюється довше, ніж ви думаєте. Зрозуміло, що матка скоротилася, а критичні дні вже почалися. Але це далеко не всі показники. Гормональне тло змінюється протягом року після відлучення від грудей. Ще не все втрачено, і тому зараз головне – не поспішати із висновками. Щодо коханого чоловіка не накручуйте себе, подумайте про те, як людині пощастило – любити вас таку різну протягом усього життя.
Цінуєш, коли вкладаєш

Визначте собі коло «проблем», які ви помітили. І починайте із ними боротися. Тільки не кардинально! Без операцій та хімії. Почніть з правильного харчування (не дієти, а повноцінного раціону, який буде включати все найнеобхідніше), хорошого режиму дня (залишіть не сильно критичні завдання на завтра, а в обід поспіть разом з дитиною, якщо ви відчуваєте, що не виспалися) . Вдайтеся до народних методів у боротьбі з розтяжками та відновлення волосся. Працюйте над собою, і навіть якщо не буде значних результатів, ви по-іншому ставитиметеся до того, про що дбали.

Змініть режим

Залишилися ліфчики для годування, нічні сорочки та халати з пологового будинку, сукні у яких ходили вагітною? Позбавтеся цього вантажу. Не носите цього. Хоч би як було зручно. Складіть для наступної вагітності.


Чи не подобаються нинішні форми і боїтеся витрачатися, сподіваючись, що це все ж таки тимчасово? Купуйте яскраві та модні речі без облягання, а якщо з часом потрібно буде на розмір менше, то кравчиня в ательє з легкістю ушьє зайве. Чи не відкладайте життя на потім. Вибирайтеся на пляж тоді, коли вас звуть, а не через рік, коли ви будете «що треба». Цілісний купальник з оборками, крислатий капелюх - і ви зірка.


Дозвольте себе кохати

Закомплексована мама та дружина – це не найкращий статус, повірте. Дітям потрібна сяюча мама, яка задоволена собою, а не та, яка з жалем дивиться на своїх дітей як на хоч і приємну, але все ж таки причину її непривабливості. А чоловікові потрібна впевнена в собі жінка, яка додавши роль мами ні мало не зменшила в ролі спокусниці.


Робіть спільні фотографії, незважаючи на +10 або -10 кг, це найщасливіші моменти вашого життя і їх не повернеш, навіть тоді, коли виглядатимеш на всі 100%.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x