Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="171388"]
пологи

Без фільтрів та фотошопу: вірусний піст молодої мами про те, як виглядає тіло жінки після пологів

Old date:
Current date: 2022.05.17
New date: 2018.02.02
0
Відразу після пологів багато молодих матусь безуспішно намагаються повернути фігурі довагітну форму, адже суспільство пропагує кра.

Відразу після пологів багато молодих матусь безуспішно намагаються повернути фігурі довагову форму, адже суспільство пропагує красу худого та ідеального тіла.

Молода мама та блогер The Unmumsy Mum, Сара Тернер, опублікувала у Facebook пост, який викликав бурхливу реакцію користувачів мережі. Сара опублікувала 2 своїх фото, одразу після народження своєї третьої дитини, сина Вілфа. На фото молода матуся одягнена у підгузник для дорослих та з животом величезних розмірів.
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

На своїй сторінці у Facebook вона так прокоментувала ці фото:


«Спочатку я думала, що ніколи не наважусь викласти такі фото! А потім я зрозуміла, що ці фото - найкраще відображення того, як може виглядати і як виглядає тіло будь-якої жінки відразу після пологів. І ні величезний живіт, ні підгузник не зменшують ейфорію від того, що моє маля нарешті з'явилося на світ».

Пост молодої матусі з хештегами #postpartumreality, #imavailableformodelling і #adultnappiesforthewin, швидко став вірусним у мережі, їм поділилися 33 000 разів.


Одна читачка залишила такий коментар: «Ці фото демонструють реальність! Я вважала, що живіт зменшиться одразу після народження малюка. Приємно бачити чесні фотографії, подібні до цієї, які показують, як жінки дійсно виглядають після народження дитини».

Інша зауважила: «Мені шкода, що я не бачила такого реалістичного фото, перш ніж сама народила дитину, можливо тоді мій зовнішній вигляд не був би для мене таким шоком!»

Сама Сара Тернер вважає цю фотографію однією з найкращих своїх фото та пишається тим, що змогла оприлюднити такі відверті фото.


Сара відома в мережі своїм реалістичним ставленням до материнства, будучи матір'ю трьох дітей, вона регулярно викладає фото свого тіла, показуючи, як виглядає тіло жінки та матері після народження дітей без фільтрів та фотошопу.


Раніше вона викладала свої фото із сімейного відпочинку на Тенеріфе, на яких на ногах жінки явно видно целюліт.


Під фото Сара помістила такий підпис: «Дуже приємно, що ви все розповідаєте мені, що маю прекрасні ноги. Але, будь ласка, пам'ятайте, що соціальні мережі люблять пропонувати нам вигідно відредаговану версію реальності. Я не роблю цього, але це не заважає мені носити шорти.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x