Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281813"]
Беременность

5 найнезвичайніших вагітностей та пологів, які вразили весь світ

0
Вагітність – дивовижний час у житті кожної жінки. Але деякі історії про вагітність та пологи можна назвати не просто дивовижними, �

Вагітність – дивовижний час у житті кожної жінки. Але деякі історії про вагітність та пологи можна назвати не просто дивовижними, а навіть шокуючими.

вагітність, пологи, історії вагітності, історії пологів

Джерело: freepik

Загальновідомо, що очікування малюка триває 9 місяців і закінчується пологами. Втім, людству відомі настільки незвичайні вагітності та пологи, які приголомшують і часом суперечать законам природи.

У цьому матеріалі ми зібрали найнезвичайніші вагітності та пологи, які відомі світові.

ЖІНКА НАРОДИЛА ДИТИНУ У ВІЦІ 67 РОКІВ

2019 року світ шокувала новина про те, що 67-річна мешканка Китаю успішно народила здорову доньку. З’ясувалося, що жінка навіть не підозрювала про вагітність, доки у неї не виріс живіт. Вона звернулася до лікарні, де медики сказали, що незабаром вона стане мамою. Здивування жінки не було межі!


«Лікар сказав, що я завагітніла. Я навіть не вірила, що у моєму віці можна завагітніти», — розповіла вона журналістам.

Медики були здивовані щонайменше віком майбутньої мами і назвали вагітність «дивом».

Зазначимо, що найстаршою «молодою мамою» є мешканка Індії, яка встановила рекорд у 2008 році, виносивши та народивши двох близнюків у віці 70 років, але в цьому випадку зачаття сталося завдяки ЕКЗ.

НАЙДОВШІ ПОЛОГИ ТРИВАЛИ 75 ДНІВ

Жителька Польщі Джоанна народжувала трійнят цілих 75 днів! І це найдовші пологи в історії людства. Пологи розпочалися на 22-му тижні вагітності. Малюк, який з’явився на світ першим, на превелику трагедію, так і не зміг вижити.

Медики розуміли, що можуть втратити і інших двох дітей, в результаті чого вирішили призупинити їхню появу на світ. Медикаментозно перервавши перейми жінки, вони розмістили її тіло під кутом в 30 градусів у спеціальній позі з ногами, розташованими вище її голови. Таким чином, лікарі знизили ризик початку нових перейм.

У цьому положенні героїчна мама залишалася 24 години на добу та провела у такій позі два з половиною місяці у боротьбі за життя своїх дітей. Результат того вартував – через 75 днів пологів вона народила здорових дітей.

вагітність, пологи, історії вагітності, історії пологів

Джерело: Unsplash

ЖІНКА ЗАВАГІТНІЛА ОДРАЗУ ВІД ДВОХ ЧОЛОВІКІВ

У 2020 році китаянка народила двійнят від різних чоловіків після того, як зрадила чоловіка. Про це повідомив сам чоловік, який зробив відкриття після того, як провів тест ДНК своїх новонароджених дітей. Згідно з результатами тесту, дружина зрадила йому та зачала дитину з кимось іншим, але також одночасно і зробила чоловіка батьком.

Народження двійнят від різних батьків — дуже рідкісний випадок, відомий як суперфекундація — запліднення двох або більше яйцеклітин одного овуляційного періоду сперматозоїдами різних чоловічих особин.

ВАГІТНІСТЬ ТРИВАЛА 17 МІСЯЦІВ

У 2016 році китаянка потрапила до Книги рекордів Гіннеса завдяки тому, що її вагітність тривала цілих 17 місяців.

Вагітність дівчини настала у лютому 2015 року — вона мала народити в листопаді. У належний термін малюк так і не з’явився на світ, і майбутня мати забила тривогу. Після обстеження медики прийняли рішення, що малюк ще недостатньо розвинений і вирішили почекати, поки він не буде готовим до появи на світ.

В результаті очікування тривало 17 місяців! Малюк народився абсолютно здоровим і важив 3800 грамів. Пізніше медики констатували, що настільки довгої вагітності призвело предлежання плаценти, у якому плацента повністю перекривала вхід у шийку матки.

вагітність, пологи, історії вагітності, історії пологів

Джерело: Unsplash

ПОЛОГИ ПІСЛЯ СМЕРТІ

У 2016 році народився малюк, у якого ще до появи на світ померла мама. Сумна та водночас дивовижна історія сталася завдяки польським лікарям, яким вдалося 55 днів підтримувати життя жінки, у якої констатували смерть мозку, проте серце продовжувало працювати. Щоб врятувати дитину медики підтримували роботу серця та життєві функції за допомогою апарату ШВЛ, потужних циркуляційних засобів та штучної нирки. На щастя, малюк народився хоч і недоношеним, але здоровим.

«Зазвичай ми підтримуємо ці життєво важливі функції протягом дня-двох, а тут завдання полягало в тому, щоб підтримувати ці функції протягом кількох тижнів, поки плід не здатний до самостійного життя. Те, що в нас це вийшло, — справжнє диво. Але це стало можливим завдяки сучасній апаратурі», — тоді розповіли медики.

Такі випадки траплялися і раніше, але вони вважаються дуже рідкісними. Медики відзначають, що шанси у таких малюків майже мізерні, тому що поступово відмирають внутрішні органи матері, і плід може бути отруєний продуктами розпаду.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты