Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277755"]
Роды

О це так сюрприз! Жінка дізналася про свою вагітність під час пологів

0
Емілі Грехем, 27-річна мама з міста Уоррінгтон, прокинулася з болями в животі, схожими на біль в період місячних і отримала шок свого

Емілі Грехем, 27-річна мама з міста Уоррінгтон, прокинулася з болями в животі, схожими на біль в період місячних і отримала шок свого життя.

Жінка дізналася про свою вагітність під час пологів

Джерело: Kennedy News and Media

Спочатку Емілі вважала, що її болі в животі пов’язані з закрепом, але стан швидко погіршувався і раптово вона відчула потяг до випорожнення. Її наречений Еш Грін викликав швидку допомогу, бригада медиків прибула вчасно, і прийняла пологи прямо в ліжку. Жінка народила дівчинку, яку назвали Ізабеллою.

27-річна продавчиня не мала ніяких підозр щодо вагітності і ще активно працювала за день до пологів. Вона пила алкоголь на робочій вечірці до Різдва і навіть каталася на найшвидшому американському атракціоні «Roller Coaster» у місті Орландо, як виявилося вже на шостому місяці вагітності.

Жінка дізналася про свою вагітність під час пологів

Джерело: Kennedy News and Media

Там, пара каталася на найшвидшому та найвищому американському атракціоні-гірській доріжці «Jurassic World VelociCoaster» від Universal Studios у Флориді, вони проїхалися на ній тричі.


Емілі народила дитину, яка залишалася в амніотичному мішку — це рідкісне явище, яке відбувається менше, ніж у однієї з 80 000 породіль. У неї не було помітних симптомів вагітності, не було видимого животика і вона не відчувала жодних рухів дитини.

«Вона точно диво. Мені казали, що я, можливо, не зможу мати дітей. Ми говорили про це раніше і були розчаровані, але думали, якщо відбудеться — чудово, а якщо ні, ми продовжимо жити далі. Але зараз ми дуже щасливі», — розповідає Емілі.

Жінка дізналася про свою вагітність під час пологів

Джерело: Kennedy News and Media

Емілі додала: «Я отримала шок свого життя, якщо чесно. Вперше взяти свою дитину на руки — це неймовірно, все було як в тумані, але в той же час я все пам’ятаю».

Емілі народила здорову доношену дівчинку і була доставлена до лікарні.

«На жаль, я не мала жодних специфічних симптомів вагітності. На початку мені було погано, але через декілька днів все проходило, і я думала, що просто щось не те з’їла. Я не мала великого живота і не відчувала рухів дитини. Я не мала менструацій протягом вагітності, але це для мене було нормою через моє захворювання. Мій наречений повідомив наших батьків, коли ми були в кареті швидкої допомоги. Спочатку вони вітали нас і запитували, коли ПДР. А ми сказали, що дитина вже народилася. Тепер, після того, як ми маємо Ізабеллу, я хочу ще одну дитину. Так що тримайте кулачки, щоб все було добре.»

Жінка дізналася про свою вагітність під час пологів

Джерело: Kennedy News and Media

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
пологи
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты