Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282688"]
Новости

Ведуча Іванна Онуфрійчук вагітна первістком

0
37-річна українська акторка та телеведуча Іванна Онуфрійчук незабаром стане мамою первістка, радісною звісткою про вагітність вон�

37-річна українська акторка та телеведуча Іванна Онуфрійчук незабаром стане мамою первістка, радісною звісткою про вагітність вона поділилася у себе на сторінці в Інстаграм.

Ведуча Іванна Онуфрійчук вагітна первістком

Джерело: instagram.com/ivannaonufriichuk

«Наша найбільша мрія, що здійснюється, і наповнює світлом нову сторінку нашої історії».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 


Допис, поширений Я Іванка і я з України (@ivannaonufriichuk)

В інтервʼю журналу Viva артистка розповіла, що хоче трьох дітей і готова всиновити або вдочерити третю, адже чоловік налаштований на двох спадкоємців. Іванна Онуфрійчук також знялася у парній фотосесії з коханим та продемонструвала вже чималий животик.

Іванна зізналась, що довго не наважувалась вагітніти. Все тому, що вона чекала на зустріч з особливим чоловіком. Також для зірки був важливий офіційний шлюб.

«Ми з чоловіком неймовірно щасливі, адже це була наша мрія — стати батьками. І вже зараз, хоч дитинка ще не народилася, я відчуваю тісний зв’язок з нею. Я часто уявляю себе мамою, уявляю нашу дитину: як вона з’явиться, якою буде, на кого буде схожа, як ми будемо з нею спілкуватись. І це ще більш посилює наш зв’язок», – розповіла ведуча в інтерв’ю.

Спочатку Онуфрійчук та її чоловік перевірили своє здоров’я і стало зрозуміло, що його потрібно покращувати та приймати певні вітаміни.

«Ми з чоловіком усвідомлювали, що нам не по 20 років, тож треба перевірити стан репродуктивного здоров’я, бо воно не може бути завжди суперякісним і чекати, поки ми надумаємо завагітніти. На етапі обстежень стало зрозуміло, що його потрібно поліпшувати. Тож ми приймали спеціальні вітаміни й відмовилися від шкідливих звичок», — зізналася майбутня матуся.

Ведуча Іванна Онуфрійчук вагітна первістком

Джерело: instagram.com/ivannaonufriichuk

Стать первістка Іванна не розсекретила, але відомо, що ім’я буде починатися на літеру А.

«Я запропонувала те, що подобається мені, а чоловік став наполягати, що його дитина повинна мати ім’я, яке починається на літеру «А», бо так заведено у них в родині. А я кажу йому, що це ж і моя дитина! Але знову ж таки, можна довго сперечатися, а можна знайти спосіб домовитись. Я вирішила поступитися коханому, лиш зазначила, що імʼя повинно мати позитивне значення. Тож зараз ми проводимо години в Інтернеті в пошуках ідеального імені», — поділилася ведуча.

У ведучої та казахського мільйонера було кілька весіль. Перше вони зіграли на Мальдівах за участі найближчих. 11 листопада 2021 року Онуфрійчук офіційно розписалась з коханим в Києві. Услід за розписом Іванна та Алмаз влаштували пишне святкування.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты