Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282628"]
Новости

Віталій Козловський став батьком: перші фото з дитиною та дружиною

0
Український співак і військовий ЗСУ Віталій Козловський став батьком і вперше показав свою дружину та новонародженого сина. В�

Український співак і військовий ЗСУ Віталій Козловський став батьком і вперше показав свою дружину та новонародженого сина.

Віталій Козловський став батьком

Джерело:RAMINA/YouTube

Виявляється, Віталій ще в лютому став батьком. У нього народився син, якого вони з дружиною назвали Оскар. Про це 39-річний артист розповів в інтерв’ю своїй колишній дівчині Раміні Есхакзай.

Співак розкрив ім’я своєї дружини та поділився враженнями після партнерських пологів:

«Юля завжди казала, що хоче, щоб я був на пологах. Хоч я в дитинстві не раз приймав пологи у кішки, але це ж зовсім інша справа. Боявся, що побачу щось таке, що вплине на наші сексуальні відносини. Юля наполягала. Я скажу, і це буде меседжем всім чоловікам, які вагаються, чи бути на пологах. Я сьогодні безмірно кохаю дружину і дуже вдячний за те, що їй довелося пройти і прошу вибачити, що був десь егоїстичним, пишаюся своєю дружиною, що вона цьому світу подарувала такого красивого, доброго і, сподіваюся, талановитого хлопчика. Мені важливо було бути на цих пологах і на власні очі побачити цей процес».


Віталій розповів, що колись почув у Італії, як українка називала так свого сина, і це імʼя запало в душу зірці. Воно означає «Божественний».

«Нещодавно Україна отримала “Оскар”, і ім’я мого сина було на вустах мільйонів людей. Я придумав. Колись давно був у гостях в Італії у мами, і там одна українка назвала свого синочка Оскар. Я людина, яка співає і сприймає фонетикою. Це ім’я означає “божественний”, і мені це запало в душу, бо я його раніше асоціював з нагородою в Голлівуді, а тут відзначив, що це дуже гарне ім’я».

Віталій Козловський став батьком

Джерело:RAMINA/YouTube

Також Віталій поділився зворушливою історією, як він дізнався про вагітність дружини:

«Син — це моє чудо сьогодні. І над тим, щоб стати батьками, ми працювали вже достатньо довго. Ще до війни. Але так нам Бог не давав. Я дізнався про те, що я стану батьком, на третьому тижні, коли вже був на полігоні. Я пішов служити, у мене були навчання військові, і мені ще тоді моя дівчина присилає повідомлення. Вона присилає тест на вагітність і УЗІ. І пише: “Я тебе вітаю, п’ятий тиждень”.

Я подивився в екран телефона. Нас викликали на шикування вечірнє, я поклав телефон у кишеню, і моє серце ось так у грудях билося. А потім я вже ввечері, коли повернувся в намет, я знову відкриваю це повідомлення. І єдине, що їй відповів, це слово “Ого!”»

Джерело:RAMINA/YouTube

Співак також розповів про свою дружину Юлію і про як пройшло їхнє весілля:

«Ми навіть з Юлею не думали одружуватися, і ніколи не говорили про це. Але йшов час, і я збагнув, а як так, що у нас народиться син, ми стільки часу разом, яке буде прізвище у сина? Юля мила посуд на кухні, я просто підійшов і сказав, що 29 грудня у мене буде 20-річчя творчої діяльності, і ми одружимося. Вона миє посуд, каже: Добре, я пішов далі, вона далі домивала посуд. Був сильний обстріл, ми не виспані в машині, сфотографувалися, зайшли в РАЦС, розписалися, навіть біля РАЦСУ не зробили жодної фотографії. Після того зустрілися з друзями, трішки побули з ними і поїхали у торговельний центр купувати обручки», — повідомив співак.

Віталій Козловський одружився та вперше став батьком

Джерело: instagram.com/vkozlovsky_music

Віталій Козловський додав, що після народження сина відчув себе найщасливішою людиною. У цей момент він навіть заплакав.

«Я зрозумів, що найщасливіша людина у світі, тому що маю змогу бути живим, здоровим та відчути нове життя. Це велике чудо, щастя. Я зараз живу цим — простими речами. Я раніше жив сценою — була головніша за всіх музика. Тепер, якщо робити цю музику, тільки натхненну синочком», — підсумував артист.

Вітаємо з народженням синочка, бажаємо здоров’я, миру та щасливого батьківства!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты