Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275737"]
Краса

Неймовірна вагітність: 11 вражаючих фото

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2022.12.02
0
Талантові фотографи з різних країн світу показали виняткові фотографії вагітних, які виводять фотографування в цьому жанрі

Талановиті фотографи з різних країн світу показали виняткові фотографії вагітних, які виводять фотографування у цьому жанрі на новий рівень.

Краса фотографії з жінкою, яка виношує малюка, неперевершена. Однак далеко не всі фотографи можуть передати цю красу на своїх знімках.

У цій фотопідбірці ми зібрали кадри, які заслуговують на увагу та надихають, демонструючи справжню красу вагітності.

Усі ці фото зроблені не в студії, а на природі. Гармонійне злиття краси вагітного тіла з живописними краєвидами, бірюзовими хвилями та вологим піском роблять ці знімки по-справжньому особливими.


Фотографи, що реалізують подібні фотопроекти, не бояться складнощів та завдяки своїй креативності роблять фотосесії для вагітних справжнім витвором мистецтва.

Фотограф Софія Коста, яка зняла вагітну жінку та її партнера під водою в океані на Гаваях, розповіла, як їй та її колегам вдається підвищувати рівень цього жанру фотографування. За її словами, все право – у любові до своєї роботи та прагнення створити не примітивні студійні кадри, а фото, які залишатимуться в пам'яті надовго.

«Ідея фільмування – «плавання у хмарах», це моя мрія. Вода, її відбивання та заломлення просто вражають мене, і мені ніколи не набридне пробувати щось нове. Мене розчулює все, шкірна деталь і дрібниця. Чи можете ви побачити маленьку рибку на цьому фото? Світло під водою завжди заворожує мене. Незалежно від того, скільки разів я пірнаю, скільки разів роблю знімок, це завжди мене вражає та надихає творити. Сподіваюся, побачивши це, ви вдохнетеся не менше за мене» — каже вона.

Пропонуємо подивитись фото Софії та інших фотографів з різних країн світу, які демонструють новий рівень фотографування вагітних.

 


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти