Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273466"]
пологи

Інші пологи легші за перші: правда чи міф

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.17
0
Друга вагітність, як правило, помітно відрізняється від першої. Щонайменше, вже досвідчена мама знає, чого їй чекати на кожному цьому.

Друга вагітність, як правило, помітно відрізняється від першої. Щонайменше, вже досвідчена мама знає, чого їй чекати на кожному етапі. А наскільки відрізняються інші пологи, залежить від багатьох факторів.

Інші пологи легші за перші: правда чи міф

Джерело: GettyImages

Акушери-гінекологи стверджують - інші пологи зазвичай протікають швидше за перші, і в більшості випадків легше. Як стверджують фахівці, це пов'язано з тим, що наше тіло вже знає, що воно має робити, і в принципі, більш підготовлене до родового процесу. Але все не так просто однозначно, адже на процес пологів можуть вплинути багато факторів.

Вік при другій вагітності

Чим старша жінка, тим більша ймовірність складної вагітності та непростих пологів. Причому це стосується не тільки за другої, але й будь-якої вагітності. Потрібно розуміти, що цей біологічний факт зовсім не вирок і не катастрофа, а привод ставитися до свого тіла більш поважно, більш тісно контактувати з лікарем, що спостерігає вагітність.

Зазвичай повторні вагітності протікають легше, бо це вже пройдений етап для більшості жінок, які вже мають досвід виношування та пологів. Хоча важливо розуміти, що ускладнення вагітності залежать від віку жінки (молодше 20 років, старше 30 років – більше ускладнень), розумів, у яких жінка виношує дитину та народжує, її власного сприйняття цього стану. О. Березовська


Джерело: GettyImages

Мати та дитина під надійним захистом разом із ПреМама дуо

Заведіть корисну звичку: щоранку після завтраку приймайте ПреМама Дуо – мультикомплекс, що забезпечить вас і малюка вітамінами та мінералами

ПреМама дуо — це спеціально харчова добавка для вагітних, тих, хто планує стати мамою та тих, хто вже годує своїх малюків, яка розроблена з урахуванням рекомендацій Європейської агенції з безпеки харчових продуктів.

ПреМама Дуо обирають, тому що вона створена з урахуванням потреб жінки у нутрієнтах на всіх стадіях від планування вагітності до грудного вигодовування.

Інгрідієнти що входять до складу ПреМаму дуо мають позитивний вплив на здоров'я матері та плоду.

ПреМама дуо одночасно містить таблетки з витаминами та мікроелементами та капсули з ОМЕГА-3. Рекомендовано приймати одну таблетку і одну капсулу будь-якої години дня, бажано після їжі.

Розмір плода при другій вагітності

Як правило, другий малюк значно більший за першого, а це так само може вплинути на перебіг пологів. Але важливо те, що мама вже знає, як поводитися правильно під час вагітності, як готуватися до пологів і чого чекати після народження малюка. І хороша новина – за інших родів родові шляхи еластичніші, а шийка матки відкривається швидше.

Час між першими іншими пологами

Акушери-гінекологи вважають, що оптимальна різниця між першою та другою вагітністю 2-4 роки. За цей час жіночий організм повністю відновлюється, але при цьому не втрачається пам'ять про пологи. Якщо вагітність настає раніше ніж через рік – тіло ще не готове до нового навантаження, якщо пізніше за 10 років – весь досвід та «пам'ять» тіла втрачені. В обох випадках інші пологи можуть протікати навіть важче за перші.

  • Якщо друга вагітність настала менше ніж через 5-6 років після перших пологів, то потрібно бути готовою до того, що перед пологами, швидше за все, не буде тренувальних запозичень. Інші пологи частіше починаються різко, перейми сильніші, але перебіг їх прискорюється.
інші пологи

Джерело: GettyImages

Вік породіллі

Так, цей фактор також впливає на перебіг пологів (як перших, так і наступних). Фахівці стверджують, що жінки старше 38 років можуть важче переносити вагітність та пологи через наростаюче кількість різноманітних хронічних захворювань, які мають властивість накопичуватися з віком. Але, зрозуміло ж, що цей момент дуже індивідуальний — якщо ви уважні до свого організму, то у будь-якому віку можете бути здоровою.

Здавалося б, що чим більше було пологів, тим легше народжувати. Але насправді виявилося, що рівень ускладнень під час пологів залежить багато в чому від віку жінок. Тому треті, четверті, п'яті пологи можуть протікати гірше, порівняно з першими та іншим. Проміжок між пологами (кількість років) особливої ​​ролі не грає. Також, при повторних вагітностях вага та розміри плода можуть бути більшими, що також може супроводжуватися більш тривалими пологами та низькими ускладненнями.
Проте, завжди потрібно налаштовуватись на легкі пологи! О. Березовська

Психологічний настрій перед іншими родами

Хоч би як протікали ваші перші пологи, ви вже досвідчена мама і знаєте, чого чекати та морально готові, що щось може піти не за планом. Як правило, за спостереженнями акушерів, на інші пологи жінки запрошують партнера значно частіше, ніж на перші, і вже знають, у чому має бути його функція. Жінка, яка зазнала акушерської агресії та приниження під час перших пологів, не повторить свій сумний досвід і звернеться до того пологового будинку, де їй гарантуватимуть уважне ставлення. Все це так само впливає на перебіг пологів, як і початковий позитивний настрій без ілюзій.


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти