Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275779"]
пологи

30 потужних кадрів, які демонструють чудо пологів

0
Фотограф Рената ван Літ, яка спеціалізується на зніманні пологів, поділилася потужними кадрами зі своєї фотоколекції. Дівчин

Фотографиня Рената ван Літ, яка спеціалізується на зніманні пологів, поділилася потужними кадрами зі своєї фотоколекції.

30 потужних кадрів, які демонструють чудо пологів

Джерело: Renate van Lith

Дівчина розповіла, як розпочала кар’єру фотографа у такій інтимній сфері, як материнство та пологи. За її визнанням, вона потрапила до «світу фотографії» п’ять років тому цілком випадково.

Рената розповідає, що пройшла курси знімання заради цікавості, але процес виявився настільки надихаючим, що вона вирішила залишити основну роботу. В результаті її навіть визнали найкращим фотографом 2020 року за рішенням авторитетного журі фотоконкурсу Birth Photographer International Image Competition (BPIIC).

«П’ять років тому я випадково потрапила у світ фотографії. Тоді я все ще працювала інспектором у сфері догляду за дітьми. Кожен державний службовець отримав кар’єрний бюджет, який можна було витратити те що, що мало нічого спільного з його професією. На ці гроші я пройшла базову підготовку у професійній школі фотографії», — розповідає вона.


30 потужних кадрів, які демонструють чудо пологів

Джерело: Renate van Lith

Рената зізнається, що процес знімання був настільки захоплюючим, що вона вирішила розвиватися у професійній фотографії.

«Все це починалося як хобі, але швидко вийшло з-під контролю. Зрештою, я навіть звільнилася з роботи. Не тому, що це було не весело, а тому, що я знайшла свою пристрасть. Фото пологів – це щось особливе. Ви відчуваєте весь спектр емоцій: полегшення, напруга, виснаження, смуток та радість. Усе це бачу через об’єктив. Бути частиною цього – особлива місія. Я думаю, це чудово, що люди довіряють мені бути поруч у такий інтимний момент»,  — каже вона.

Пропонуємо подивитися на роботи Ренати ван Літ у нашій фотогалереї, де ми зібрали 30 потужних кадрів, які демонструють чудо пологів.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти