Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268428"]
Здоров'я сім'ї

6 продуктів, які не можна поєднувати з рибою

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.09.02
0
Є низка продуктів, які шкідливо поєднувати з рибою. Зберігайте список собі, щоб не отримати неприємних наслідків після трапез

Є низка продуктів, які шкідливо поєднувати з рибою. Зберігайте список собі, щоби не отримати неприємних наслідків після трапези.

Продукти, які не можна поєднувати з рибою

Джерело: pixabay

Не секрет, що риба дуже корисна нашому організму. Це джерело великої кількості вітамінів D та групи B, жирних кислот Омега-3 та селену. Завдяки такій кількості корисних речовин покращується робота імунної системи та мозку. За даними досліджень, Омега-3 особливо чудово впливають на пам'ять та здатність концентрувати увагу.
Проте вживати рибу потрібно правильно – не більше 2-3 разів на тиждень, зазначають медики. Цього достатньо для отримання необхідних речовин для середньостатистичного організму. Також важливим фактором є поєднання риби з іншими продуктами.

Які продукти не можна поєднувати з рибою

Є кілька продуктів, при комбінації з якими вживання риби може спричинити неприємні наслідки. Про це розповів нутріціолог Євген Арзамасцев.


Не варто поєднувати жирні сорти риби з крупами, грибами та молочними продуктами. Ви можете таким чином спровокувати розлад або запалення в шлунково-кишковому тракті. Особливо небезпечно для людей, які страждають на захворювання шлунка. Самі собою ці продукти є досить важкої їжею, що у принципі негативно позначається самопочуття після їх вживання.

Риба користь

Джерело: Shutterstock

Фахівець зазначає, що потрібно відмовитись від поєднання риби з бобовими. У протилежному випадку ви можете отримати відчуття тяжкості. Крім того, така комбінація перешкоджає правильному засвоєнню білка.


А ось серед напоїв, які небезпечні після поїдання риби, експерт виділив гізування, соки та солодку воду, оскільки вони викликають процеси бродіння.


Найкраще поєднувати рибку з овочами, запевняє лікар. Це допоможе забезпечити організм усіма корисними вітамінами та мінералами.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x