Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="72376"]
1-3, Виховання

Чому дитина не хоче ходити до дитячого садка?

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2015.08.07
0
Адаптація до дитсадка відбувається у дітей по-різному. Хтось адаптується швидше, а комусь потрібно більше часу,

Адаптація до дитсадка відбувається у дітей по-різному. Хтось адаптується швидше, а комусь потрібно більше часу, щоб звикнути до садка. Чому діти відмовляються відвідувати дитячий садок і що робити?

Мама виховує доньку.

Fotolia

Причини, з яких дитина не хоче ходити до дитячого садка

1. Проаналізуйте, які події сталися останнім часом в дитячому садку: змінився вихователь або нянечка, прийшла нова дитина, змінилося харчування тощо

2. Ще нового з'явилося в поведінці дитини: нові звички, новий друг, нові теми, що цікавлять. Що в нових аспектах може наштовхнути вас на розгадку.

3. Проаналізуйте, наскільки гнучкий, різнобічний вихователь у дитини. Іноді вікові зміни, розвиток дитини потребує нового оточення, зокрема вихователя. Конфлікту може бути, але дитині може бути цікаво з цим вихователем, вона вже не авторитет для малюка. Можливо, доведеться змінити вихователя разом із дитячим садком.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячий садок - як вибрати і до чого бути готовими

Дитячий садок - фото

Fotolia

4. Як і в школі, дитині може бути нецікаво у своїй віковій групі, тому що її розвиток має більш високий рівень, ніж у одногрупників. Тоді можна обміркувати переведення дитини до старшої групи, де розвиваючі заняття для нього будуть по-справжньому цікаві.

Як допомогти дитині адаптуватися до садочка?

1. Пограйте з дитиною в дитячий садок. Тільки в дитячий садок нехай ходить ведмедик або лялька. Спостерігайте за грою, стимулюйте дитину самому розвивати сюжет гри. Ви відчуєте і поступово зрозумієте, що не так відбувається у дитсадку – дитина обіграє причину через іграшки.

Діти в дитячому садку.

Fotolia

2. Запропонуйте дитині створити малюнок про дитячий садок: намалювати вихователя, друзів та недругів. Добре, якщо буде кілька малюнків, або запропонуйте на вибір різні сцени для замальовки: обід, тихий час, ігровий час, заняття, прогулянки тощо. Зверніть увагу, кого та яким кольором дитина малює, наскільки сильний тиск, гострі лінії тощо. Особливого значення варто надати коментарям дитини під час малюнка. Така діагностика малюнку також дозволить відкрити таємницю.

Якщо за умови всіх спроб нейтралізувати причину, через яку дитина не хоче ходити у дитячий садок, бажання до нього так і не повернеться, краще пошукати іншу дошкільну установу.

Діти грають у дитячому садку - фото

Burda Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Топ-10 речей, які потрібно купити дитині в садок

Дитина йде в дитячий садок: поради батькам


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти