Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="269823"]
Мама

Харчування в дитячих садках Києва: скільки коштує і як платити

0
За даними Київської міської державної адміністрації, у 2021 році до дошкільних навчальних закладів столиці вперше пішли майже

За даними Київської міської державної адміністрації, у 2021 році до дошкільних навчальних закладів столиці вперше пішли майже 30 тисяч малюків.

харчування в дитячому садку

Джерело: Freepik

Скільки коштує харчування у дитячих садках? Як платити за харчування дитини в дитсадку?

На ці та інші питання щодо вартості харчування у дитячих садках Києва розповідаємо у нашому матеріалі.

Скільки коштує харчування у дитсадках Києва

Минулого року вартість харчування дітей у садочках частково компенсувалася за рахунок бюджету Києва.


Але з лютого 2021 року, згідно з розпорядженням столичної влади, у дитячих садках було скасовано пільгу на оплату харчування дітей та батьки стали оплачувати 100% вартості харчування замість 70%.

При цьому плата нараховується виключно за дні, коли дитина фактично знаходилася в саду.

Розцінки на харчування у садках щороку затверджують райадміністрації своїми розпорядженнями. Суми, залежно від району та віку дитини, відрізняються.

Так, наприклад, у Подільському районі встановлено плату у розмірі 43,55 грн на день для тих малюків, які відвідують молодшу групу, та 64,58 грн на день для старших дітей. У Дарницькому районі тариф становить 46,14 грн на день у яслах та 68 грн на день у старших групах.

Таким чином, якщо дитина відвідувала садок повний місяць, не пропускаючи жодного дня, то вартість харчування становитиме приблизно від 1 тисячі до 1,5 тисячі гривень.

Щодо пільг

Деякі мешканці столиці мають пільги під час оплати. До них відносяться сім'ї, які мають трьох і більше дітей. Вони оплачують 50% повної вартості харчування.

Повністю звільнені від оплати діти дошкільного віку із сімей, у яких сукупний дохід кожного члена вбирається у рівень прожиткового мінімуму. Також у списку пільговиків діти-сироти та діти з інвалідністю.

Безкоштовно харчуються діти з-поміж внутрішньо переміщених осіб та постраждалі внаслідок військових дій та збройних конфліктів. Додаткові пільги встановлюються щорічно для дітей киян – учасників АТО.

Як платити за харчування

Плата за дитяче харчування вноситься не пізніше 10 числа цього місяця. У разі несплати заборгованості стягуватиметься «у порядку, визначеному чинним законодавством».

Сплатити харчування дитини в дитсадку можна в банку. Втім, можна заплатити за харчування дитини та самостійно – наприклад, у додатках банків, наприклад, Приват Банк або Монобанк за IBAN-номером (реквізити дошкільної установи), зазначеним у платіжці. Також існують онлайн-сервіси, які допомагають оплатити харчування дитини в дитсадку, щоб не стояти у черзі у банку.

Зазначимо, що прогулювати комунальні сади без вагомих причин не варто. Згідно зі змінами, внесеними до законодавства у 2021 році, дитину можуть відрахувати з дошкільного навчального закладу у разі невідвідування її протягом двох місяців поспіль без поважних причин. Раніше місця зберігалися за дітьми, незважаючи на будь-які терміни перепусток.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти