Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="72205"]
3-7, Підготовка до школи

Дитина йде в дитячий садок: поради батькам

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2015.08.04
0
Дитина йде до дитячого садка? У вас ще є час, щоб підготувати його до нової обстановки, навчити необхідним навичкам і допомогти

Дитина йде до дитячого садка? У вас ще є час, щоб підготувати його до нової обстановки, навчити необхідним навичкам та допомогти швидше адаптуватися до дитячого садка.

Дівчатка в дитячому садку.

Burda Media

Вчимо дитину самостійності

Дитині буде набагато легше звикнути до нової обстановки та колективуякщо він буде володіти навичками самостійності. Для цього, батькам слідує:
- Навчити дитину користуватися столовими приладами, пити з чашки і їсти самостійно;

- одягатися і роздягатися, самостійно застібати гудзики та зав'язувати шнурки;


- проситися на горщик;

- грати з однолітками без участі мами чи тата;


Дитячий садок - фото

Fotolia

Ці навички, як правило, вже досить розвинені у дітей до трьох років. Але часто буває так, що батьки віддають дитину в садок раніше, тому їм слід звернути особливу увагу на розвиток мови. Дитина повинна вміти виразно пояснити виховательці, чого вона хоче і попросити про щось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячий садок - як вибрати і до чого бути готовими

Перші дні у дитячому садку

Зазвичай, перші дні та тижні в садку виявляються найважчими як для дітей, так і для батьків. Дитині складно звикнути до нового, незвичного для нього середовища. Деякі діти просто замикаються на деякий час, можуть відмовитися від їжі, стати менш товариськими. Але з часом все приходить у норму — апетит відновлюється і дитина бере активну участь у спільних дитсадкових іграх. Тоді можна вважати, що адаптація завершилася успішно.


М'ясо у дитячому меню.

Fotolia

Нерідко діти починають частіше хворіти після вступу до садка. І цьому також є пояснення - вони "знайомляться" з новими вірусами, імунна система таким чином починає «загартуватися».

У жодному разі не потрібно лякати дитину дитячим садком, щоб не відбити полювання туди ходити. Навпаки, краще завжди добре відгукуватися про садок, а також про вихователів.

Якщо малюк не хоче розлучатися з вами щоранку — не треба непомітно тікати. Обов'язково поцілуйте малюка та скажіть йому «Поки!». Поясніть, коли саме забираєте його – наприклад, після прогулянки чи сну.


Діти в дитячому садку.

Fotolia

Щоб перші тижні пройшли якнайменш гладко, батькам потрібно запастися терпінням і розуміти, що незабаром їх малюк адаптується до нового колективу і всі проблеми залишаться позаду.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дитина йде в дитячий садок. Топ-6 порад батькам

Чому дитина вередує після садка?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x