Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="268460"]
Новини

Як працюватимуть дитячі садки з 1 вересня: нові карантинні заходи

0
Оскільки новий штам коронавірусу "Дельта" небезпечний і для дітей, у Міністерстві охорони здоров'я України вирішили посилити та доповнити

Оскільки новий штам коронавірусу «Дельта» є небезпечним і для дітей, у Міністерстві охорони здоров'я України вирішили посилити та доповнити карантинні заходи.

Як працюватимуть садки в умовах карантину 2021

Джерело: freepik

Нові карантинні заходи почнуть діяти з 1 вересня та будуть спрямовані на захист здоров'я як працівників освіти, так і учнів.

Які карантинні заходи діятимуть у дитячих садках

У МОЗ вирішили не вимагати з працівників обов'язкового щеплення проти коронавірусу. Проте керівництво навчального закладу має провести інформаційну кампанію про важливість вакцинації.

Початок дня у дитячому садку має відбуватися з контролю температури у працівників та наявності масок (респіраторів). При цьому можна не використовувати маски при роботі в групі (класному приміщенні).


  • Обов'язковим є провітрювання. Кімнати в дитячому садку до приходу дітей повинні бути на провітрюванні не менше 15 хвилин.
  • Вихователь повинен зустрічати свою групу на вулиці, перевіряти температуру, а вже потім заводити учнів до будівлі.
  • Біля входу в садок повинні бути встановлені флакони з антисептиком, але так, щоб вони були недоступними для дітей. Також мають стояти контейнери для утилізації використаних масок.
  • На час карантину заборонено батьківські збори (хіба що дистанційні), запрошення творчих колективів, аніматорів, фотографів. Тобто всіх, хто не входить до працівників дитячого садка, інших осіб.
  • Заборонено використання м'яких дитячих іграшок, а також заходити до групи у вуличному взутті.
  • Не можна користуватися тканинними рушниками для витирання рук. У МОЗ закликають замінити їх на паперові чи електричні сушарки для рук.

А як вам такі заходи? Пишіть у коментарях!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти