Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272519"]
Здоров'я сім'ї

ТОП-5 симптомів «Омікрону» у вакцинованих

Old date:
Current date: 2022.08.19
New date: 2022.02.10
0
З появою "Дельти" та "Омікрону" клінічна картина COVID-19 стала відрізнятися. За якими тепер ознаками можна запідозрити у себе

З появою «Дельти» та «Омікрону» клінічна картина COVID-19 стала відрізнятися. За якими тепер ознаками можна запідозрити у себе коронавірус? 

Симптоми омікрону у вакцинованих

Джерело: freepik

Від коронавірусу штаму "Омікрон", схоже, не сховається ніхто. Статистика захворюваності на той явний доказ. Високий рівень заразності вірусу робить його потужнішим за попередні мутації. Навіть вакциновані не здатні сховатися, хоча у більшості перебіг хвороби проходить легше.
Як змінилася симптоматика коронавірусної хвороби? За словами керівника дослідження ZOE COVID Тіма Спектора, захворювання «Омікроном» стало більше схожим на застуду.

Ще після появи «Дельти» медики помітили суттєву зміну симптомів ковіда у пацієнтів. Такі прояви, як ядуха, втрата нюху, лихоманка, стали зустрічатися рідше. З настанням нового штаму ознаки, що нагадують застуду, почастішали. Серед основних: нежить, біль у горлі, постійне чхання, головний біль та кашель. Найчастіше вони спостерігаються у вакцинованих людей.


Ознаки "Омікрону"

Джерело: freepik

«Омікрон» зараз вважається домінуючим штамом. Він викликає симптоми, схожі на звичайну застуду і все менше системних ознак на кшталт нудоти, болю в м'язах, діареї, висипки на шкірі тощо.

За даними вчених, завдяки вакцинації цей штам провокує у щеплених легший перебіг хвороби, ніж «Дельта» та його попередники. Але оскільки симптоми легко переплутати з ГРВІ або зовсім не відчути, варто уважно ставитися до свого стану. Це допоможе уберегти інших від зараження.


За останні кілька тижнів ви напевно не раз чули або стикалися особисто з історіями про те, як люди приходили на роботу з нездужанням, нежиттю або болем у горлі, після чого майже всі відділи йшли на лікарняний. Дуже важливо не нехтувати «легкими», на вашу думку, симптомами. Краще по можливості залишитися вдома та проконсультуватися з лікарем.

«Якщо ви чи член сім'ї почуваєтеся погано, є велика ймовірність, що це може бути коронавірус, особливо якщо ви часто чхаєте. Ви повинні залишитися вдома та пройти тестування, щоб переконатися», – радить професор Спектор.


Він також нагадує основні симптоми «Омікрону» у вакцинованих. Топ-5 ознак, які не варто ігнорувати:


  • нежить
  • головний біль
  • втома (легка чи сильна)
  • чхання
  • біль в горлі

Бережіть здоров'я та у разі нездужання звертайтеся за медичною допомогою!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x