Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272383"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Якщо захворів на «Омікроном»: що має бути в аптечці? Порада Комаровського

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.02.08
0
Лікар Євген Комаровський вважає, що до "приходу" штаму "Омікрон" треба готуватися заздалегідь. Які кошти варто додати до будинків

Лікар Євген Комаровський вважає, що до «приходу» штаму «Омікрон» треба готуватися заздалегідь. Які засоби варто додати в домашню аптечку і як знизити ймовірність зараження? 

Якщо захворів на омікроном: що має бути в аптечці

Джерело: freepik

Штам коронавірусу «Омікрон» вже активно поширюється Україною. З початку 2022 року кількість хворих зростає щодня на кілька тисяч. За останню добу було зафіксовано у країні, було зафіксовано понад 12 тисяч нових випадків. Проте лікар Євген Комаровський вважає, що насправді хворих набагато більше, оскільки штам дуже заразний і рано чи пізно «прийде в кожну носоглотку».

Кого вражає «Омікрон»

Уберегтися від зараження вірусом можна лише у разі повної самоізоляції. Якщо ж ви соціально активна людина – ходите на роботу, до школи, на прогулянки, рано чи пізно можете підхопити хворобу. Штам вражає як перехворілих, так і вакцинованих. Однак найбільшу загрозу він несе людям, які жодного разу не хворіли та не робили щеплень від COVID-19.

За даними вчених, у нещеплених громадян у 4,5 рази вищий за ризик тяжкого перебігу хвороби і в 10 разів вищий за ризик смерті. Хоча вакцина не захищає від зараження, вона знижує можливість ускладнень при захворюванні.


Як захиститися від «Омікрону»

Насамперед Євген Комаровський радить обирати правильні маски. Якщо слідувати запобіжним заходам, то можна відтягнути момент зараження. Про це він розповів в ефірі каналу "Україна-24".

Отже, для захисту від вірусу вам не підійдуть звичайні аптечні або тканинні маски. Найкраще працюють респіратори типу N95 FFP2. Вони, звичайно, трохи дорожчі (набір з 10 штук може обійтися в 180 грн), але створюють ефективніший бар'єр проти попадання вірусу в носоглотку.

Другий спосіб – соціальна дистанція. Намагайтеся уникати скупчення людей. Якщо ви працюєте в офісі або вдома, регулярно провітрюйте приміщення.

Омікрон

Джерело: freepik

Як підготуватися до зараження «Омікроном»

Євгеній рекомендує заздалегідь підготувати запаси їжі та аптечку. Якщо вся сім'я захворіє і не буде можливості вийти з дому, важливо, щоб удома, наприклад, були крупи, цукор, сіль, запас м'яса. До аптечки додайте препарати першої необхідності для всієї сім'ї — парацетамол, ібупрофен, судинозвужувальні краплі.

Переконайтеся, що у вас є достатня кількість питної води. Під час лікування вірусних інфекцій дуже важливо пити багато рідини. Крім того, Комаровський нагадав про необхідність потурбуватися про домашніх вихованців. Потрібно подумати, хто за ними наглядатиме у випадку, якщо вас госпіталізують.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти