Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273983"]
Мама

«Молоко»: 10 потрясних фото про красу та біль материнства

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2022.07.22
0
Англійський фотограф та мама Софі Харріс-Тейлор представили фотопроект про грудне вигодовування та материнство, який підірвав ін

Англійський фотограф та мама Софі Харріс-Тейлор представили фотопроект про грудне вигодовування та материнство, що підірвав інтернет.

До народження дитини Софі працювала на різних напрямках фотомистецтва – вона займалася як модною зйомкою, так і за допомогою фотографії порушувала важливі соціальні теми.

Після того, як вона стала мамою, Софі створила потужний фотопроект про красу та біль материнства. Вона не використовує фотошоп і документує материнство таким, яким воно є.

Фотограф зізнається, що зіштовхнулася з труднощами у ролі матері та вирішила створити проект, у якому демонструє труднощі та радості грудного вигодовування.


Фотопроект отримав назву «Молоко» і він є інтимною серією портретів жінок, які долають — багато хто вперше — все, від хворобливих реалій грудного вигодовування до гарного зв'язку, яке годування грудьми може створити між матір'ю та дитиною.

Дивіться у галереї неймовірні фотороботи Софі Харріс-Тейлор про те, що материнство це водночас гарне і боляче.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти