Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273983"]
Мама

«Молоко»: 10 приголомшливих фото про красу та біль материнства

0
Англійський фотограф та мама Софі Харріс-Тейлор представили фотопроект про грудне вигодовування та материнство, який підірвав ін�

Англійський фотограф та мама Софі Харріс-Тейлор представили фотопроект про грудне вигодовування та материнство, який підірвав інтернет.

фото після пологів

Джерело: Instagram@sophieharristaylor

До народження дитини Софі працювала у різних напрямках фотомистецтва – вона займалася як модною зйомкою, так і за допомогою фотографії порушувала важливі соціальні теми.

Після того, як вона стала мамою, Софі створила потужний фотопроект про красу та біль материнства. Вона не використовує фотошоп і документує материнство таким, яким воно є.

Фотограф зізнається, що зіткнулася з труднощами у ролі матері та вирішила створити проект, у якому демонструє труднощі та радості грудного вигодовування.


виховання дитини

Джерело: Instagram@sophieharristaylor

Фотопроект отримав назву «Молоко» і він є інтимною серією портретів жінок, які долають — багато хто вперше — все, від хворобливих реалій грудного вигодовування до гарного зв’язку, який годування грудьми може створити між матір’ю та дитиною.

Дивіться у галереї неймовірні фотороботи Софі Харріс-Тейлор про те, що материнство це водночас гарно і боляче.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
мама фото
Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты