Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="269446"]
Здоров'я сім'ї

МОЗ: за яких симптомів дитині не можна йти до школи

0
У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, за яких симптомів не варто приводити дитину до садка чи школи. З наступом

У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, за яких симптомів не варто приводити дитину до садка чи школи.

Симптоми вірусного захворювання у дитини

Джерело: Freepik

З настанням пандемії коронавірусу до будь-яких ознак захворювання стали ставитися в рази серйозніше. Якщо раніше батьки та діти дозволяли собі піти на роботу чи навчання з нежиттю, закладеністю носа або з невисокою температурою, то сьогодні подібне неприйнятне і навіть нешанобливе по відношенню до інших людей.

У МОЗ нагадали, коли батькам не варто відпускати дитину до садка чи школи, щоб знизити ризик поширення вірусних захворювань. За даними представників відомства, у більшості випадків легкий кашель або нежить, зокрема ті, що залишилися після перенесених хвороб, не є протипоказаннями для відвідування навчальних закладів. Однак, якщо вони виникли в сезон на ГРВІ або супроводжуються високою температурою, рекомендується залишити дитину вдома.

З появою наступних симптомів вірусної хвороби, зокрема COVID-19, слід обов'язково звернутися за медичною допомогою:


  • висока температура,
  • безперервний кашель,
  • млявість і загальна слабкість,
  • втрата або зміна нюху чи смаку.
Симптоми коронавірусу у дітей

Джерело: Freepik

За даними МОЗ, найчастіше зараження вірусними інфекціями піддаються діти дошкільного та молодшого шкільного віку. Діти, які відвідують дитячий садок хворіють частіше за тих, які не ходять до навчального закладу або не мають контактів з іншими однолітками, а також братами чи сестрами.

При цьому зауважено, що з другого року відвідування дитячого колективу кількість випадків респіраторних захворювань серед дітей зменшується. Справа в тому, що під впливом великої кількості мікробів та вірусів формується імунітет, який робить дитячий організм стійкішим до вірусів.

Нагадаємо, реалії пандемії COVID-19 такі, що ми повинні дбати не лише про своє здоров'я, а й здоров'я ближніх. Саме тому медики так наполегливо вимагали носити захисні маски, щоби знизити ризик передачі вірусу іншій людині. Тобто маски захищають від нас самих, якщо ми заражені і поки що самі того не знаємо. З тією ж метою потрібно дотримуватись дистанції в 1,5 метра та обмежувати контакти з людьми, особливо хворими.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти