Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273542"]
Дозвілля

7 справ, які обов’язково потрібно зробити на Страсному тижні

0
Страсний тиждень завершує Великий піст. Це останній тиждень перед Світлою Христовою Неділею, але радість майбутнього свята має рацію.

Страсний тиждень завершує Великий піст. Це останній тиждень перед Світлою Христовою Неділею, але радість майбутнього свята у православних людей затьмарюється величезним болем до мук Ісуса Христа.

Пасха, страсний тиждень, чистий четвер, страсна п'ятниця

Джерело: instagram @ehyvazova

Тому кожен день Страсного тижня вже дві тисячі років має значення, свою енергетику, свої закони. І їх потрібно поважати навіть у тому випадку, якщо ви людина невіруюча. Адже протягом багатьох століть на ці дні нашарували потужні пласти вірувань наших предків і хочемо ми того чи ні, але вони впливають на нас. І краще жити в них у резонансі, ніж у дисгармонії. Отже, що обов’язково потрібно зробити на Страсному тижні?

На самому початку Страсного тижня відмовтеся від бурхливих розваг. На Страсному тижні всі віруючі люди не дозволяють собі сміху, танців, веселих пісень і взагалі будь-яких розваг. Навіть дозвільні розмови, які ні про що – теж під забороною.

Уріжте свій раціон. Пост на Страсному тижні завжди особливо строгий. Ви не дотримувалися Великого посту? Спробуйте зробити це хоча б на Страсному тижні: зрештою, це просто корисно для організму. Відмовтеся хоча б від м’яса. Втім, для деяких людей відмова від м’яса – пара дрібниць, але прибрати зі щоденного меню цукерку чи шматочок шоколадки – це вже проблема. Введіть обмеження на улюблену страву хоча б на кілька днів і це обов’язково зарахується вам і вашому організму.


Пасха, страсний тиждень, чистий четвер, страсна п'ятниця

Джерело: pixabay

Чистий четвер поставте будильник на 5.00 ранку. Сонце встає о 6-й ранку, вам до цього часу потрібно встигнути викупатися. Особливо важливо також викупати до світанку дитину. Навряд чи варто лякати цим немовля, але малюкові років п’яти вже можна пояснити цю необхідність. Купатися треба з молитвою. Хочете, щоб у вашої дитини волосся росло густим і красивим. Підріжте їй кінчики волосся. Наші пращури в Чистий четвер вперше обстригали волосся однорічній дитині.

четвергова сіль

Джерело: pixabay

Приготуйте четвергову сіль. Робити це потрібно за рецептом. Сіль змішайте з м’якушем житнього хліба і прожарте її на сковороді (піч, в якій потрібно це робити за всіма канонами у вас навряд чи є, чи не так?). Сіль має потемніти. Після остигання її потрібно зсипати в спеціальний мішечок і освятити потім у церкві. Бажано зсипати цю сіль всією сім’єю: кожен член сім’ї бере жменьку однією рукою і засипає в мішечок. Завдяки цьому сила четвергової солі багаторазово збільшувалася. Четвергова сіль має потужну силу: рятує, наприклад, від бурхливих сімейних сварок та конфліктів.

У Чистий четвер вичистіть весь будинок. Якщо брудно у Чистий четвер у домі – бути «бруду», тобто сваркам та хворобам цілий рік.

Чистий Четвер

Джерело: freepik

Подбайте про достаток у своєму будинку. Щоб у будинку завжди були гроші, перерахуйте в Чистий четвер усю свою готівку тричі. Якщо в Чистий четвер зробити в будинку хоч невелику перестановку меблів – бути в домі достатку.

Страсна п'ятниця – справді страшний день. І не те, що веселитися чи жартувати, навіть голосно розмовляти цього дня було заборонено. Більшість людей у ​​цей день відмовлялися від їжі та води.
У Страсну п’ятницю в жодному разі не можна прати й мити підлогу, з Чистого четверга заборонено будь-що давати з хати. Хазяйки зазвичай мовчки готуються до Великодня: роблять ковбаси, варять холодці. Паски пекли зазвичай у суботу. У Страсну ж суботу читали змову на багате життя над монеткою, яку потім зашивали в повсякденний одяг.

Світлого вам Христового Воскресіння, миру та справедливості!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
Пасха Пасха
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти