Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="169029"]
Виховання

Як розпізнати обдаровану дитину: 9 ознак

Old date: 2017-12-20
Current date: 2022.09.29
New date: 2021.07.28
0
Мрія будь-якого батька, щоб малюк виріс здоровим, красивим, розумним та талановитим. І ми віримо, що саме талант може зробити малюка

Мрія будь-якого батька, щоб малюк виріс здоровим, красивим, розумним та талановитим. І ми віримо, що саме талант може зробити малюка щасливим. Чи так це насправді, і як відрізнити розумну дитину від обдарованої?

обдарована дитина

Джерело: [email protected]_safikanova

Доктор Венді Хірш Вайнер, засновник та директор школи для обдарованих дітей у Деві, штат Флорида, визначає таких дітей за декількома ознаками.

«Їхня вроджена здатність до пізнання, принаймні в одній області, набагато перевершує можливості та здібності їхніх однолітків».

Давайте разом з вами розберемося, як розпізнати обдаровану дитину!


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Вони добре справляються з різними проблемами

Одна з перших ознак того, що ваша дитина обдарована — вона швидко знаходить вихід із складних ситуацій. Обдаровані діти здатні адаптувати до реальності різні поняття та ідеї, вміють розглядати ситуації під різним кутом та швидко знаходити кілька варіантів вирішення проблеми.

Вони чутливі

Якщо ви помічаєте, що ваша дитина дуже чутлива, не любить гучні звуки, не може перебувати в натовпі людей і віддає перевагу самотності — це може бути ознакою того, що вона обдарована.

Доктор Вайнер зазначає: «Дуже часто таких дітей надсилають на консультацію до психолога, щоб вони розвивали навички соціального спілкування. Їм не потрібне таке спілкування, дайте їм можливість побути наодинці із собою».

Вони важко заводять друзів

Ці діти дуже хочуть мати друзів, але не завжди знають, як можна потоваришувати з іншими дітьми. Наприклад, їх своєрідне почуття гумору який завжди адекватно сприймається іншими дітьми. Таким дітям краще шукати друзів у клубах за інтересами.

обдарована дитина

Джерело: Freepik

Вони не вміють базікати

Замість милої дитячої балачки про мультики та іграшки ваш малюк віддає перевагу розмовам про прочитані книги або динозаври? Розмови на серйозні теми замість порожньої балаканини - ознака обдарованості.

Вони скаржаться на нудьгу

Іноді їм нудно, бо вони вивчили матеріал. І навіть якщо у знаннях у них є прогалини, вони не хочуть повертатися до вивченого, перш за все, тому, що це нудно.

"Обдарованим дітям справді не буває нудно, вони зазвичай знаходять нескінченні способи розважити себе", - говорить Венді Вайнер.

Вони дуже креативні

Якщо ваша дитина постійно вигадує щось нове і знаходить мільйон рішень на кожне запитання, значить вона точно обдарована.

обдарована дитина

Джерело: Freepik

Вони не мотивовані оцінками

Хоча обдаровані діти схильні вигадувати безліч різних рішень проблем, вони можуть не завжди отримувати кращі оцінки у школі. Їхня мета — не оцінки або золота медаль, вони прагнуть нових знань, хочуть більше дізнатися про те, що відбувається у світі, щоб потім генерувати нові ідеї.

Вони заглиблюються у важливі для них питання

У цих дітей — безліч запитань без відповідей, тому вони вникають у проблеми набагато глибше, ніж усі інші діти.

У них безліч страхів

Саме багата фантазія, завдяки якій діти представляють так багато сценаріїв розвитку подій, стає джерелом їхніх страхів, занепокоєнь та депресій.

Доктор Вайнер попереджає: Це те, про що повинні знати батьки. Деякі зі страхів та сценаріїв, які діти створюють в думці, можуть бути дуже екстремальними. Звертайте на це увагу».

Вони більше дбають про цілу картину, ніж про конкретні факти

Обдаровані діти чудово розуміють великі абстрактні поняття, але конкретні факти не такі важливі для них. Саме тому у обдарованих дітей часто виникають труднощі з навчанням у звичайній школі.

Вони неправильно тлумачать інструкції

На додаток до відсутності конкретних понять, у обдарованих дітей можуть виникнути проблеми з наступними інструкціями чи поясненнями. Вони бачать собі нескінченні здібності, а інструкція вчителя заганяє в рамки і позбавляє змогу творчості.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти