Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="198880"]
Виховання

5 способів виховати дитину, яка любить вчитися

0
Ваша дитина не любить вчитися? Ми підкажемо, як зробити так, щоб навчання для нього завжди було в радість і приносило лише становище.

Ваша дитина не любить вчитися? Ми підкажемо, як зробити так, щоб навчання для нього завжди було в радість і приносило лише позитивні емоції.

дитина не любить вчитися, як виховати дитину, яка любить вчитися, навчання, підготовка до школи

?

Як часто батьки скаржаться: «І здібності в нього є, і схоплює все на льоту, а вчитися не любить»... Щоб виправити ситуацію, в хід йдуть різні методи: умовляння, нотації і навіть шантаж. Але тут дорослому варто зупинитися і подумати: Малюк не хоче вчитися? Значить, у якийсь момент я зробив щось не таке». Щоб дитині легко давалося навчання, важливо правильно підготувати його до школи. І справа тут зовсім не в умінні читати та рахувати. Так як виховати дитину, яка любить вчитися?


?

1. Виховання успіхом

Діти (втім, як і дорослі) люблять робити те, що добре виходить. Чим більше у крихти перемог, тим впевненіше він почувається і охочіше береться за нові завдання. Нехай спочатку завдання лежать у площині його інтересів та здібностей. Після кожного з них, виконаного вдало, до вашого малюка приходитиме усвідомлення того, як багато він може, якщо докладе навіть невелике зусилля.

СЕКРЕТ УСПІХУ ВІД ГАРЯЧА КОЛЕСИ Пропонуйте дитині нові та нові завдання, поступово ускладнюючи їх. Успіх навіть у невеликій справі для дитини – не лише привід для гордості, а й стимул до пошуку нових перемог.

2. Наука помилятися

Помилятися – це нормально. Поясніть це дитині. Адже багато речей він робить вперше, не дивно, що не все виходить одразу. Дуже важливо не допустити ситуації, коли дитина боїться зробити щось неправильно, побоюючись осуду з вашого боку.

СЕКРЕТ УСПІХУ ВІД ГАРЯЧА КОЛЕСИ Будьте поруч із малюком, коли він навчається чогось, щоб вчасно сказати: «Не виходить? Не біда! Усі мають право на помилку. Ти молодець, що пробуєш ще й ще раз. Це означає, що ти сильний і сміливий!

дитина не любить вчитися, як виховати дитину, яка любить вчитися, навчання, підготовка до школи

3. Правильні цілі – це важливо!

Просто сказати дитині: «Ти мусиш вчитися, бо… мусиш» – дорога в нікуди. Набагато важливіше донести до нього, навіщо потрібні знання. Звичайно, малюк через вік навряд чи здатний серйозно замислитися про те, що з ним буде через 10-15 років. Тому єдиний вихід для батьків – якнайчастіше демонструвати дітям, що знання здатні зробити його життя цікавішим.

СЕКРЕТ УСПІХУ ВІД ГАРЯЧА КОЛЕСИ Потрібно це зробити на доступних для малюка прикладах. Він любить звірят і хоче дбати про них? Без знань про те, що корисно, а що шкідливе його улюбленому домашньому вихованцю, він не зможе це робити. Мріє створювати комп'ютерні ігри? Без розуміння того, як працюють комп'ютерні програми, він навряд чи щось вийде.

4. Заохочуйте спілкування

Дуже часто нелюбов дитини до навчання на перевірку виявляється ... простим небажанням ходити до школи через те, що у нього не складаються стосунки з однолітками. Якщо малюку некомфортно на заняттях, навряд чи навчання принесе йому задоволення.

СЕКРЕТ УСПІХУ ВІД ГАРЯЧА КОЛЕСИ Навчіть дитину ладнати з іншими дітьми - частіше кличте в гості його однолітків, влаштовуйте спільні ігри та розваги. Заохочуйте його бажання запрошувати себе друзів, допомагайте знаходити компроміс у конфліктних ситуаціях, хвалите допомогу іншим.

дитина не любить вчитися, як виховати дитину, яка любить вчитися, навчання, підготовка до школи

5. Розвивайте почуття відповідальності

"Якщо взявся за щось - постарайся довести справу до кінця". Знайома фраза? Але вона не працюватиме, якщо самі батьки подають зовсім інший приклад. Пообіцяли малюкові сходити до парку, але потім просто відмахнулися від нього? Сказали бабусі, що передзвоніть за годину, а самі забули? Дитина все бачить та розуміє. І запам'ятовує, що доводити справу до кінця – не обов'язково.

СЕКРЕТ УСПІХУ ВІД ГАРЯЧА КОЛЕСИ Не бійтеся визнавати своїх помилок перед дітьми. Кажіть їм, що намагатиметеся виправитися. І виправляйтеся! Крихітка повівся безвідповідально? Спокійно скажіть про це, не нагнітайте атмосферу. Щоразу хвалите його за те, що вчинив правильно. Акуратно склав речі після прогулянки? Молодчина! Зібрав картки після занять? Розумниця, заслуговуєш на похвалу! Нагородою для дитини можуть стати добрі слова чи невеликий подарунок. Наприклад, іграшка, яку малюк давно хотів отримати. Повірте, довіра та похвала виховують краще за будь-які закиди.

?

Чудовим подарунком для маленького синочка (або доньки, якщо вона любить красиві та функціональні машинки) стане ігровий набір.Неймовірна перевага» від бренду Hot Wheels. Разом з малюком влаштуйте баттл машинок або запросіть його однолітків, щоб вони позмагалися між собою. Цей набір зробить гру неймовірно захоплюючою, незабутньою, допоможе провести час самому або з друзями весело та цікаво. Це буде нелегкий бій, але тим яскравіша перемога!Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти