Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="256651"]
Фітнес

Як перестати ненавидіти своє тіло під час вагітності: досвід та історія мами

0
Збільшення ваги під час вагітності викликає безліч неприємних проблем із питаннями образу тіла. Американський журналіст

Збільшення ваги під час вагітності викликає безліч неприємних проблем із питаннями образу тіла.

вагітність

Джерело: Unsplash

Американський журналіст і мама Емілі Яніц вирішила пофілософствовать на тему сприйняття естетики та сексуальної привабливості свого тіла під час вагітності.

Вона поділилася своєю історією та досвідом, розповівши, як полюбила своє округле тіло і навіть зайву вагу.

Як полюбити своє тіло під час вагітності та не звертати уваги на збільшення ваги?

Моя історія боротьби з проблемами з образом тіла розпочалася у молодості. Дорослість в італійській сім'ї було складним, враховуючи наші кулінарні таланти. Моє статеве дозрівання почалося раніше, ніж у більшості, і я використовувала їжу як механізм подолання психологічного стресу, пов'язаного з розлученням батьків. Це призвело до того, що в початковій школі я вже мала зайву вагу.


Я зіткнулася з буллінгом через це і вирішила взяти своє здоров'я у свої руки. Новий здоровий розпорядок дня допоміг мені схуднути та надихнув приділяти особливу увагу здоров'ю та благополуччю протягом усього мого життя. У мене склалися здорові стосунки з їжею, я займалася спортом, бо мені це подобалося, і минулого року досягла нового рекордного рівня впевненості у своєму тілі та здоров'ї. Поки що не завагітніла.

вагітність

Джерело: Unsplash

Перед вагітністю я була у найкращій фізичній формі за все своє життя. Мені подобалося, як я виглядаю, але, більше того, мені подобалося те, як я себе почувала. Я могла з легкістю виконувати тренування, бігати сходами, не задихаючись, і я мав більш ніж достатньо енергії, щоб витримати напружений робочий тиждень, при цьому врівноважуючи хобі та робочі зобов'язання. Я відчувала себе енергійною, впевненою та непереможною.

Звичайно, я мав деякі побоювання з приводу вагітності і того, що вона зробить з моїм тілом і, як наслідок, з моїм психічним здоров'ям. Я не була в захваті від ідеї набрати 30 або більше фунтів (13 і більше кг) і надалі позбавлятися розтяжок. Але, все ж, ми з чоловіком хотіли мати дитину, а це було найважливіше. Я нагадала собі, що жінки вагітніють постійно, і багато цих жінок навіть мають по кілька дітей. Я переконувала себе, що все гаразд. Зі мною все буде гаразд.

Можу сказати чесно, що на сьомому місяці вагітності цей стан став найважчим психологічним та фізичним випробуванням у моєму житті. Якщо я могла впоратися з нудотою, блювотою, печією, опухлими ногами та болем у спині, то психологічна битва виявилася набагато складнішою. Я знала, що наберу вагу під час вагітності (це частина всього процесу) і знала, що моє тіло зміниться.

вагітність

Джерело: Unsplash

Але знати та проходити через це – різні речі. Для мене було справді складно, коли одного разу весь мій гардероб, який я ретельно наповнювала останні два роки, раптово перестав мені підходити. Я очікувала, що збільшиться мій живіт, але не очікувала, що так сильно розповніють стегна. Я не впізнавала себе. Коли я стала виглядати явно вагітною, люди продовжували говорити мені, що я виглядаю "сяючою", "милою", "чарівною" - що я сяють від вагітності. Якими б позитивними та добрими не були ці коментарі, мені хотілося від них сховатися. Мені було так незручно у власній шкірі, що я ненавиділа будь-яку увагу, яку привертала моя нова постать.

Щиро кажучи, щодня був викликом. Я багато плачу і все ще відчуваю себе ніяково кожного разу, коли хтось коментує мою зовнішність.

Але нещодавно я розмовляла з жінкою з моєї місцевої спільноти для вагітних. Вона красива, спортивна мама чотирьох дітей, і вона була першою людиною, яка зізналася мені, що також відчувала невпевненість у собі через своє тіло під час вагітності. Я була вражена, а також зазнала неймовірного полегшення.

До цього моменту жодна жінка не зізналася мені, що вона теж почувається ніяково і невпевнено під час вагітності. Було неймовірним полегшенням почути, що хтось пережив те, через що я пройшла. Ця розмова стала поворотною в моєму житті. Тепер я повільно починаю приймати своє нове тіло.

вагітність

Джерело: Facebook/EMILEE JANITZ

Використовуючи чотири стратегії нижче, я навчаюсь любити себе і бути більш терплячою під час вагітності. Це не ідеальне рішення, але я сподіваюся, що хтось ще, хто також бореться з проблемами образу тіла під час вагітності, зрозуміє, що він не одинокий і що ми сильніші, ніж ми думаємо. Цей досвід зробить нас сильнішим.

Я нагадую собі, що це тимчасово

Я не буду вічно вагітною. Незалежно від того, якою буде моя вага та фігура після пологів, є відчутна різниця у фігурі під час та після вагітності. У вагітності є дата закінчення. Можливо, я не зможу знову влізти в одяг зі свого старого гардеробу, але й жити в одязі для вагітних теж не буду. Почуйте мене прямо зараз: ви не будете вагітні вічно!

Я думаю про майбутнє

Я сумую за своїм тілом перед вагітністю, але нагадую собі, що це тіло і людина, яка живе всередині, насправді нікуди не йшли. Я, як і раніше, залишаюся собою. Я знаю, як налагодити харчування та робити вправи, щоб бути здоровим та сильним та працювати над досягненням своїх цілей. У минулому я багато працювала, щоби привести своє тіло у форму. Я нагадую собі, що можу це зробити знову. Я з радістю повернуся до своїх колишніх тренувань, як тільки отримаю схвалення лікаря в післяпологовому періоді, і я знаю, що буду більш мотивованою, коли працюватиму, щоб залишатися здоровою для себе і своєї дитини.

Я не звертаю уваги на числа

Деякі люди вважають за краще зважуватися щотижня, щоб не відставати від рекомендацій лікаря щодо збільшення ваги під час вагітності. Я не з цих жінок. Під час вагітності я уникала своїх ваг. Я їм здорову їжу, коли голодна. Якщо виникне проблема, лікар скаже мені про це. Я також намагаюся не зациклюватись на тому, які розміри одягу зараз купую. У мене є живіт, тому я маю вибирати одяг для комфорту! Мені важливо почуватися комфортно. Крім того, комфортний одяг для вагітних допомагає мені підвищити самооцінку.

Я пам'ятаю про головне

Зрештою, я даю життя людині. Іноді, коли я відчуваю себе пригніченою під час вагітності через нудоту, обмежений вибір одягу або непривабливе тіло, я забуваю про це. Але здатність людини буквально виростити іншу людину в собі біса дивовижна! Я міняю своє мислення - я не одужаю! Я творю нове життя. Залишок життя я зможу виконувати високоінтенсивні тренування та відстежувати харчування. Але ці дев'ять місяців я присвячую своїй дитині. Тому що, поки він здоровий, все інше не має значення.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти