Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275447"]
планування

Вчені назвали ідеальний вік для народження дитини, залежно від того, скільки ви хочете дітей

Old date:
Current date: 2023.02.02
New date: 2023.01.03
0
У ході дослідження нідерландські вчені встановили ідеальний вік для народження першої дитини, залежно від того, скільки дітей хоч

У ході дослідження нідерландські вчені встановили ідеальний вік для народження першої дитини, залежно від того, скільки дітей хоче мати жінка протягом життя.

вагітність вагітність

Джерело: Freepik

Дослідження експертів Медичного центру Роттердамського університету Еразма пролило світло на ідеальний вік для того, щоб розпочати спроби зачати дитину залежно від того, скільки дітей хоче народити жінка.

В рамках дослідження експерти створили модель, яка дозволить батькам-початківцям визначити, коли їм слід розпочинати спроби зачати дитину – за допомогою ЕКЗ чи без.

Відомо, що шанси на вагітність знижуються з віком, але вчені зазначили, що мало уваги приділяється віку та шансам мати більше однієї дитини. Тому автори дослідження створили комп'ютерну імітаційну модель фертильності, щоб оцінити шанси мати одного, двох чи трьох дітей для жінок різного віку.

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ НАРОДІТИ ОДНОГО ДИТИНУ

Якщо ви і ваш партнер хочете мати одну дитину, а вагітніти зараз не хочете, вам може бути приємно почути, що ви можете подождати, поки вам не виповниться 41 рік. Це вік, коли можна розпочати природні спроби, і це дасть вам 50-відсоткову ймовірність успішного зачаття.


Для тих, хто не хоче ризикувати, вчені рекомендують починати пробувати з 37 років. У цьому віці ймовірність вагітності становить 75%. Якщо розпочати спроби з 32 роки, то ймовірність завагітніти зростає до 90 відсотків.

Вчені назвали ідеальний вік для народження дитини

Джерело: Freepik

Якщо у вас є можливість завагітніти за допомогою ЕКЗ, то ви можете почекати, доки вам не виповниться 42 роки. У цьому віці ймовірність вагітності становить 50%. У свою чергу, ймовірність вагітності за допомогою ЕКЗ у віці 35 років становить 90 відсотків.

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ДВОХ ДІТЕЙ

Якщо ви мрієте народити як мінімум двох дітей, то потрібно починати пробувати завагітніти у віці 27 років. Дослідження передбачає, що у пар буде 90 відсотків шансів мати двох дітей, якщо вони розпочнуть спроби у 27 років — без ЕКЗ.

Імовірність народження двох дітей знижується до 75 відсотків, якщо ви почнете пробувати зачати дитину у віці 34 років і до 50 відсотків на ту годину, коли вам виповниться 38 років.

З ЕКО у вас буде 90-відсотковий шанс мати двох дітей, якщо ви почнете спроби завагітніти у 31 рік, 75-процентний шанс у 35 років та 50-процентний шанс до 39 років.

вагітність вагітність

Джерело: Freepik

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ТРОХ ДІТЕЙ

Не дивно, що дослідження показує, що жінкам, які хочуть мати як мінімум трьох дітей, потрібно розпочинати спроби завагітніти у ранньому віку. Особливо якщо вони не хочуть або не можуть вдаватися до ЕКЗ.

Експерти кажуть, що 23 роки — ідеальний вік, щоб розпочати спроби завагітніти. Починаючи з цього віку з 90-відсотковою ймовірністю ви можете зачати трьох дітей.

Шанси знижуються до 75 відсотків, якщо ви почнете намагатися завагітніти у 31-річному віці. До 35 років шанси зменшуватись ще більше – до 50 відсотків.

Якщо говорити про ЕКЗ, то парам варто почати намагатися завагітніти у віці 28 років. У цьому випадку вони мають 90-відсотковий шанс завести трьох дітей. Але й у 36 років не пізно розпочати спроби завагітніти за допомогою ЕКО, щоб завести велику батьківщину – вчені переконані, що є 50-відсотковий шанс того, що цю мрію можна здійснити.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти