Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273514"]
пологи

9 фраз, які допоможуть полюбити своє тіло після пологів

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2022.04.07
0
Після пологів багато жінок стикаються із проблемою лишньої ваги та не можуть швидко повернутися до довагітної форми. Статистика з

Після пологів багато жінок стикаються із проблемою лишньої ваги та не можуть швидко повернутися до довагітної форми.

фігура після пологів

Джерело: Unsplash

Статистика свідчить про те, що у всьому світі 13 відсотків жінок страждають на психічні розлади та депресію у післяпологовий період.
Молоді мами бачать красиві картинки в Instagram, на яких блогери та знаменитості демонструють розкішні форми в рекордні терміни після пологів. Проте ошукані очікування призводять до серйозних наслідків – від пригніченості та спустошеності, до тривоги та глибокої депресії.

Психотерапевт Деріл Епплтон представила статтю, в якій вирішила підтримати молодих мам та назвала фрази, які допоможуть жінкам полюбити своє тіло після пологів. Вона наголошує на важливих порадах, які допоможуть подивитись на собі інакше після народження дитини та впоратися із психологічними проблемами, пов'язаними з нелюбов'ю до власного тіла.


«Мій одяг – це не я»

Ви унікальна незалежно від розміру одягу. Хоча багато хто відчувається «не у своєму тілі» після пологів, важливо нагадувати собі, хто ви є. Саме це визначає вас і ставлення оточення до вас, а не зовнішній вигляд.

Замість того, щоб дивитися на розмір своїх джинсів, запитайте своє тіло, як воно відчувається. Якщо вам добре – це єдине, що має значення.


«Я можу подобатися собі такою, якою я є»

Ніхто не може заборонити вам любити своє тіло таким, яким воно є. Багато жінок, з якими я працювала, відзначали, що відчувають тиск зі сторони близьких або сім'ї, що їм час скинути вагу.

Але це тільки думки оточення. Воно не повинно впливати на вас, ваші бажання та ставлення до себе. Ви повинні сконцентруватися на пошуках шляху любові до себе. Спробуйте нове хобі, приготуйте страву за незвичайним рецептом або просто зробити собі комплімент.

«Моє тіло змінюється і буде змінюватися, це нормально»

Одне можна сказати точно: ви не зможете щодня радіти своїй фізичній формі після пологів. Важливо приймати своє тіло в тому вигляді, в якому воно є, навіть якщо паралельно ви прагнете змінитись і повернути фізичну форму в стан «до пологів».


Такий спосіб мислення зменшити тривогу і позбавити розчарувань при примірянні одягу, коли ваше тіло зміниться і ви станете мамою.

 «Прямо зараз я відчуваюсь сильною»

Афірмації мають неймовірну силу. Важливо змінити негативні установки та почати собі хвалити. Спершу буде незвично, але через якусь годину це стане щоденним ритуалом. Змініть вектор думок і вашу життя зміниться.

фігура після пологів

Джерело: Unsplash

«Я так пишаюся тим, через що пройшла»

Ви жінка-матір. Ви подарували життя ще одному маленькому людині. Нагадуйте собі про це якнайчастіше! Вчитись захоплюватися собою — наші тіла здатні творити неймовірні речі, і нам не слід так легко ставитися до цього і приймати це як належне.


Який вибір мені зробити сьогодні?

Наша життя сповнена маленьких рішень. Але усвідомлення, що кожен наш вибір впливає на подальшу життя, може морально тиснути. Ось маленький фокус: намагайтеся кожне серйозне рішення розбити на кілька маленьких виборів. Фокусуючись на невеликих завданнях, ви зможете приборкати тривогу та створити чіткий план дій.

Наприклад, ви хочете скинути 15 кг за шість місяців. Виникає складність: з якого боку підібратися до розв'язання задачі? Замість того, щоб зосереджуватися на втраті ваги, ставте перед собою щоденні цілі. Першого дня спробуйте ходити по сходах протягом години. У другий — додайте до свого рациону смузі. А на третій – побігайте разом зі своїми дітьми на ігровому майданчику.

«Я буду насолоджуватися кожним моментом»

Важливий момент зараз — зверніть увагу на місце та простір, в якому перебуваєте. Не думайте про минуле та не намагайтеся візуалізувати майбутнє.


"Нормально відчувати, що зараз все не зовсім нормально"

Визнайте, що не буває сонця без хмар, і хороших днів без поганих. Зрозумівши це, ви зменшите тиск і тривогу, що у вас все завжди повинно виходити. Пам'ятайте, що ваші почуття та емоції важливі. Дайте їм волю, щоби розібратися і зрозуміти, що ви відчуваєте насправді.


«Яка підтримка мені потрібна зараз?»

Позначте, чого ви потребуєте, і хто або що може допомогти вам. Можливість звернутися за підтримкою грає вирішальну роль у післяпологовий період. І насамкінець: нас визначає не зовнішність і не стиль в одязі, а внутрішня впевненість.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x