Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="227949"]
Новини

Санта Дімопулос показала фото з донькою та назвала ім'я дитини

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2019.10.03
0
Маленька дівчинка, яку народила Санта Дімопулос у Монако, отримала ім'я. Доньку Санта народила 14 вересня, практично відразу піде

Маленька дівчинка, яку народила Санта Дімопулос у Монако, отримала ім'я.

Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Доньку Санта народила 14 вересня, практично одразу поділилася радісною новиною із передплатниками в Інстаграмі. Дівчинка трохи затрималася з появою на світ - Дімопулос народила дитину сама на 41-му тижні вагітності. І ось тепер щаслива мама вирішила розповісти, як вони з чоловіком назвали доньку і чому вибрали ім'я Софія.

Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Ім'я?
Це були довгі суперечки:)
Коли я була вагітною, Ігор жартома називав малюка Зінкою? Чому саме так – досі невідомо?
На останніх термінах у мене в голові було 2 варіанти – Тіана та Мікелла.
Звичайно, хотілося чогось особливого та рідкісного. Але я знала, що не прийму остаточного рішення, поки не проконсультуюся з астрологом. Астрологія - наука, при знанні якої себе можна підтримати (підсилити) або, навпаки, послабити.
Як тільки вона народилася, я надіслала всі дані астрологу (навіть двом) і отримала відповідь - жодне з вибраних мною імен не підходить? Наше ім'я має починатися на СО або ТАК. А найвиграшніший варіант для неї – Софія.
Загалом, мала була без імені 3 дні:) Потім мій чоловік просто пішов у мерію і записав її Софія?
Ось така заплутана історія нашого імені?

Санта Дімопулос регулярно ділиться з передплатниками особистою інформацією. Так через кілька днів після народження дівчинки вона написала дві великі посади про пологи в Монте-Карло. А коли малечі виповнилося два тижні відповіла на запитання фоловерів про життя з новонародженою.


Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Сьогодні нам 2 тижні?
Відповідаю на найчастіші запитання:
• У нас немає няньки. Це було моє рішення, і я ні краплі про це не жалкую. Є помічниця, яка прибирає та готує, а я насолоджуюся часом із моєю принцесою??
І цей зв'язок між нами неможливо описати словами. Кажуть, немовлята нічого не розуміють. Але я точно знаю, коли ми дивимось один на одного, коли я розмовляю з нею, вона все відчуває та знає!?
• Малятко витончене, спокійне і умиротворене, хныкає тільки коли голодна:)
• Повністю на грудному вигодовуванні. Прикладаю за бажанням, зазвичай раз на 3 години.
• Я перебуваю в процесі гормональної перебудови, а отже, я плачу кілька разів на добу – від щастя, дивлячись на дитину; після фільму; від смутку, що чоловік їде і т.д. І це нормально)
• Я почуваюся Шивою з 4 руками – я можу одночасно годувати дитину, зціджуватися, дивитися фільм, пити воду чи писати смс?
• Вага 4300; зростання 54; очі – найкрасивіші та найглибші, синьо-блакитні; волосся – русяве.
• Мені залишилося скинути 14 кг?

Нагадаємо, Софія стала другою дитиною для 32-річної Санти Дімопулос та першою спільною дитиною з її нинішнім чоловіком бізнесменом Ігорем Кучеренком. Синові Санти Даніелю вже 11 років, його батько – шоумен Андрій Джеджула.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти