Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274880"]
Новини

Дружина Олександра Скічка розсекретила ім'я їхньої новонародженої доньки

Old date:
Current date: 2023.03.22
New date: 2022.06.20
0
У квітні колишній телеведучий і радник голови Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко та його дружина, біз

У квітні колишній телеведучий і радник голови Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко та його дружина, бізнесвумен Єлизавета Юрушева, знову стали батьками. У парі народилася донечка, але досі вони не розкривали її ім'я.

Дружина Олександра Скічка розсекретила ім'я новонародженої доньки

instagram.com/elizaveta.yurusheva

Наразі Єлизавета разом із дітьми перебуває за кордоном, а Скічко — в Україні. Новими подробицями щодо поповнення у батьківщині бізнесвумен поділилася під час спілкування з підписниками в історії Instagram. Як виявилося, донечку назвали Ганною.

Єлизавета Юрушева діти

Джерело: instagram.com/elizaveta.yurusheva

Також Юрушева зізналася, що залишила дім за тиждень до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

«Мої батьки дуже наполягали, щоб я поїхала. Була на восьмому місяці вагітності. Сашко був у Черкасах. Не вірила всі ці чутки і навіть взяла квиток додому на 24.02», — поділилася матуся.


Про початок повномасштабної війни Юрушева дізналася від свого чоловіка, Олександра Скічка.

«Мені набравши Сашка про п'яту ранку. А далі все було як у тумані. Мені було дуже страшно за Сашка та батьків», — зізналася Єлизавета.

Крім того, вона розповіла, що на тлі стресу була змушена відмовитися від грудного вигодовування.

Ми на суміші. Молоко та стреси — несумісні», — додала дружина Скічка.

Єлизавета Юрушева про 24 лютого

Джерело: instagram.com/elizaveta.yurusheva

Дружина Олександра Скічка

Джерело: instagram.com/elizaveta.yurusheva

Нагадаємо, Олександр Скічко та Єлизавета Юрушева, які одружилися у 2017 році, знову стали батьками у квітні. Пара опублікувала спільний допис у Instagram, у якому повідомила про народження доньки. Вони також виховують спільну донечку Наталю та сина Єлизавети Даніеля від першого шлюбу з австрійським бізнесменом.

Олександр Скічко дружина та діти

Джерело: instagram.com/aleksandrskichko


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти