Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274889"]
Новости

Піаніст Євген Хмара втретє стане батьком

0
Український піаніст і композитор Євген Хмара повідомив прекрасну новину. В його родині наближається поповнення. Про те, що муз�

Український піаніст і композитор Євген Хмара повідомив прекрасну новину. В його родині наближається поповнення.

Піаніст Євген Хмара втретє стане батьком

Джерело: instagram.com/evgenykhmara

Про те, що музикант Євген Хмара втретє стане батьком, стало відомо з його нового інтерв’ю. Він розповів, що його дружина, співачка Дар’я Ковтун, вагітна та має найближчим часом народити дитину.

Також Євген підкреслив, що кохана народжуватиме у Києві, але у разі небезпеки в місті він планує відвезти сім’ю до Австрії.

«Ми з Дашею чекаємо на третю дитину. Вже скоро народжувати, вона зараз у Києві. Ми дуже хочемо народжувати саме в Україні. Дуже віримо, що війна незабаром закінчиться і буде безпечно. Але якщо війна йтиме далі, після народження дитини, якщо буде загроза життю, я думаю, відвезу її та дітей до Австрії», -повідомив Хмара в інтерв’ю КП в Україні.


Євген Хмара дружина

Джерело: instagram.com/evgenykhmara

Нагадаємо, Євген Хмара та Ковтун одружилися у 2016 році. Пара вже виховує двох дітей — у 2017 році народився син Микола, а у 2019 році донька Віра.

«Мої мишенята, скільки живу, стільки і буду робити все, щоб бути опорою для вас, прикладом та другом, якому можна довірити все. З Днем Батька всіх татусів», — привітав музикант в дописі під новими світлинами з дітьми.

Євген Хмара з донькою

Джерело: instagram.com/evgenykhmara

Євген Хмара з сином

Джерело: instagram.com/evgenykhmaraМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты