Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274889"]
Новини

Піаніст Євген Хмара втретє стане батьком

Old date:
Current date: 2023.03.30
New date: 2022.06.20
0
Український піаніст та композитор Євген Хмара повідомив чудову новину. У його батьківщині наближається поповнення. Про те, що муз

Український піаніст та композитор Євген Хмара повідомив чудову новину. У його батьківщині наближається поповнення.

Піаніст Євген Хмара втретє стане батьком

Джерело: instagram.com/evgenykhmara

Про те, що музикант Євген Хмара втретє стане батьком, стало відомо з його нового інтерв'ю. Він розповів, що його дружина, співачка Дар'я Ковтун, вагітна та має найближчим часом народити дитину.

Також Євген підкреслив, що кохана народжуватиме у Києві, але у разі опасности у місті він планує відвезти сім'ю до Австрії.

«Ми з Дашею чекаємо на третю дитину. Вже скоро народжувати, вона зараз у Києві. Ми дуже хочемо народжувати саме в Україні. Дуже віримо, що війна скоро закінчиться і буде безпечно. Але якщо війна буде йти далі, після народження дитини, якщо буде загроза життю, я думаю, відвезу її та дітей до Австрії», - повідомив Хмара в інтерв'ю КП в Україні.


Євген Хмара дружина

Джерело: instagram.com/evgenykhmara

Нагадаємо, Євген Хмара та Ковтун одружилися у 2016 році. Пара вже виховує двох дітей — у 2017 році народився син Микола, а у 2019 році — донька Віра.

«Мої мішенята, скільки живу, стільки і робитиму все, щоб бути опорою для вас, прикладом та другом, якому можна довірити все. З Днем Батька всіх татусів», — привітав музикант у дописі під новими світлинами з дітьми.

Євген Хмара з донькою

Джерело: instagram.com/evgenykhmara

Євген Хмара з сином

Джерело: instagram.com/evgenykhmara


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти