Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275006"]
Новини

Сергій Притула розповів, що рашити ударили ракетою по дитячому садку його доньки

Old date:
Current date: 2023.03.30
New date: 2022.06.28
0
Телеведучий та волонтер Сергій Притула поділився, що до дитячого садка, який відвідувала його донька Соломія, потрапила російська р

Телеведучий та волонтер Сергій Притула поділився, що до дитячого садка, який відвідувала його донька Соломія, потрапила російська ракета.

facebook.com/serhiyprytula

У неділю, 26 червня, російські військові запустили 14 ракет ракет по Києву, з яких одна потрапила по 9-поверховому будинку і одна потрапила територією дитячого садка. Як виявилося, у цей дитячий садок ходила донька ведучого та волонтера Сергія Притулі.

«Чергова атака російських тварин на столицю вільної України. Розбитий ракетним ударом житловий будинок, удар по дитячому садочку, в якому моя донька Соломія виховувалась аж до великого вторгнення. Сьогодні в Києві знову поранені громадянські, сьогодні в Києві знову смерть від російських ракет»,

— поділився Сергій у своєму дописі на Facebook.


Він також опублікував знімок, на якому можна розглянути територію дитячого садочка після ракетного удару. Як бачимо, на місці утворилася лійка, а вікна будівлі вибиті.

Сергій Притула про ракетний обстріл дитячого садка у Києві

facebook.com/serhiyprytula

На цьому Притула не зупинився. У допису він нагадав, що війна продовжуватиметься щодня, щогодини та щохвилини:

«Війна у Сєвєродонецьку, війна у Харкові, війна у Чернігові, Львові, Бахмуті, Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Одесі, війна у сотнях сіл та селищах міського типу, війна та містах, лісах, полях та на річках. Війна на всій території України, війна, яку принесла сюди росія та російський народ, який вибрав собі царя і дозволив йому війну.

Війна — це горе і росія це знає. росія не просто це знає, росіяни саме це і використовують. Росія хоче, щоб ми плакали, плакали і опускали руки від безсилля. росія, хоче щоб ми здалися і стали на коліна. Але українці не здаються. Українці дають відсіч і карають у відповідь. Збройні сили України воюють і щодня відбивають атаки, українці йдуть у контрнаступи. Наша протиповітряна оборона збиває чисельні ракети і мінімізує наші втрати. Наша артилерія готуватиме російську техніку без зупинок до червоних від накалу стволів. Наше командування планує десятки успішних операцій.

Наші дипломати здобувають чергові санкційні пакети для країни-терориста Росії та нове вооруження для гордої та вітальної України. Наші волонтери щодня збирають мільйони гривень та доларів і закуповують тонни потрібних промов. Наші медики лікують. Наші комунальники ремонтують. Наші стошники лагодять. Наші люди живуть та борються. Україна переможе, нас неможливо перемогти. Ні ракетами. Ні танками. Ні зґвалтованим російським телевізором. Пам'ятайте, що нас багато. Пам'ятайте, що ми українці. Підтримуйте нашу армію. Вірте в самих собі!!!», - зазначив Сергій.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти