Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274897"]
Новини

Святослав Вакарчук показавши фото з маленьким сином та розкривши дату його народження

Old date:
Current date: 2023.03.22
New date: 2022.06.21
0
Лідер гурту "Океан Ельзи" цьогоріч мав підвійний привід святкувати День батька, який випав на 19 червня. На честь свята він вперше по

Лідер гурту «Океан Ельзи» цьогоріч мав підвійний привід святкувати День батька, який випав на 19 червня. На честь свята він уперше поділився світлиною зі своїм сином Іваном та розсекретив подробиці його народження.

Святослав Вакарчук діти

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Український музикант поділився новою світлиною сина у особистому акаунті у Instagram. У дописі до фото він зазначив, що у День батька відзначає перший рік з народження Івана. На знімку малюк міцно тримає указівний палець татуся.

«Святкувати перший рік сина на день батька — особливий подарунок долі!»

Святослав Вакарчук син

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Варто відзначити, що з початку повномасштабної війни музикант постійно перебуває біля дороги, оскільки відвідує українських військових, волонтерів, тимчасових переселенців та поранених.


Деталями поїздок він активно ділиться з підписниками у Instagram. В одній з таких публікацій Святослав показав улюблену іграшку маленького сина, яка стала для нього оберегом під час війни.

«Закохана машинка мого улюбленого Івана Святославовича. Від Львова до Харкова. Від Києва до Миколаєва. Всегда зі мною», – поділився український співак.

Святослав Вакарчук про сина

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Нагалаємо, новини про те, що Святослав Вакарчук став батьком, з'явилися у серпні 2021 року. Тоді офіційні представники українського артиста повідомили, що у нього народився син, якого назвали на честь діда Івана.

Інформація про матір дитини досі не отримала офіційних підтверджень. За чутками, сина музикантові народила продюсерка українського продакшену Radioaktive Film Валерія Яцута. У травні в Каннах журналісти помітили жінку з округлим животиком, що наштовхнуло на думку про можливе повнення в батьківщині Вакарчука.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти