Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274897"]
Новости

Святослав Вакарчук показав фото з маленьким сином та розкрив дату його народження

0
Лідер гурту "Океан Ельзи" цьогоріч мав подвійний привід святкувати День батька, який випав на 19 червня. На честь свята він вперше по�

Лідер гурту «Океан Ельзи» цьогоріч мав подвійний привід святкувати День батька, який випав на 19 червня. На честь свята він вперше поділився світлиною зі своїм сином Іваном та розсекретив подробиці його народження.

Святослав Вакарчук діти

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Український музикант поділився новою світлиною сина в особистому акаунті в Instagram. В дописі до фото він відзначив, що у День батька відзначає перший рік з народження Івана. На знімку малюк міцно тримає вказівний палець татуся.

«Святкувати перший рік сина в день батька — особливий подарунок долі!»

Святослав Вакарчук син

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Варто відзначити, що з початку повномасштабної війни музикант постійно знаходиться у дорозі, оскільки відвідує українських військових, волонтерів, тимчасових переселенців і поранених.


Деталями поїздок він активно ділиться з підписниками в Instagram. В одній з таких публікацій Святослав показав улюблену іграшку маленького сина, яка стала для нього оберегом під час війни.

«Улюблена машинка мого улюбленого Івана Святославовича. Від Львова до Харкова. Від Києва до Миколаєва. Завжди зі мною», – поділився український співак.

Святослав Вакарчук про сина

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Нагалаємо, новини про те, що Святослав Вакарчук став батьком, з’явилися у серпні 2021 року. Тоді офіційні представники українського артиста повідомили, що в нього народився син, якого назвали на честь діда Іваном.

Інформація про матір дитини досі не отримала офіційних підтверджень. За чутками, сина музиканту народила продюсерка українського продакшену Radioaktive Film Валерія Яцута. У травні в Каннах журналісти помітили жінку з округленьким животиком, що наштовхнуло на думку про можливе пововнення в родині Вакарчука.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты