Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274976"]
Новини

«Це однозначно від серця»: Тімур Мірошниченко разом з дружиною усиновлятиме дитину

0
Ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна зізналися, що планують усиновити дитину. Тімур та Інна обговорювали можливість

Ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна зізналися, що планують усиновити дитину.

Тімур Мірошниченко з дружиною усиновлятиме дитину

instagram.com/timur.miroshnychenko

Тімур та Інна обговорювали можливість усиновлення дитини ще до війни. Остаточне рішення вони ухвалили вже після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це ведучий розповів у інтерв'ю Аліні Доротюк.

«Ми почали говорити про усиновлення так, як ми це вже погодили. Ми навіть не обговорювали цього питання. Просто почали говорити в такому ключі, ніби це вже доконаний факт. Це наше рішення».


За словами Мірошниченка, їхня батьківщина морально вже готова до всиновлення. Вони чудово розуміють, що на них чекає випробування.

«Діти з дитячого будинку – дуже різні. Якщо вони травмовані, а ми не можемо знати, яка життя була до знайомства з нами, нам із цим працювати і нам нести цей крест. До цього потрібно бути готовим, щоб це не було сюрпризом. Морально ми готові до того, що це буде випробування», — розповіла дружина ведучого.

Тімур Мірошниченко з дружиною та дітьми

Джерело: instagram.com/timur.miroshnychenko

Супруги планують усиновити дитину за рік чи два і лише за кликом серця.

«Це однозначно від серця, ти ж не можеш собі напланувати. Ти ж не прийдеш і не скажеш: Покажіть усіх. Це ж трохи інша історія. Тут треба конект почувати. Він можливий лише під час живої зустрічі. Коли відчуємо, що це наша дитина, тоді будемо усиновлювати», – зазначив Мірошниченко.

Нагадаємо, провідний Тімур Мірошниченко одружився на своїй коханій Інні Рудник у 2018 році. У парі вже є донька Мія та син Марко. Після 24 лютого заради безпеки Інна з дітьми виїхала до Німеччини та повернулася до чоловіка лише за три місяці розлуки.Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти