Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="151275"]
Новини, Нехай завжди буде МАМА!

Більше щастя: 9 багатодітних українських зіркових мам

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.04.29
0
Всі ми знаємо мам-рекордсменів за кількістю рідних та усиновлених дітей Анджеліна, Джолі, Торі Спелінг, Мадонна та багато інших. Але

Всі ми знаємо мам-рекордсменів за кількістю рідних та усиновлених дітей Анджеліна, Джолі, Торі Спелінг, Мадонна та багато інших. Але виявляється, тенденція виховувати більше за одну дитину вже захопила і наших, вітчизняних селебриті.

Ганна Седокова Олена Кравець Ольга Фреймут Валентина Хомайно
Щоправда, не всі з українських селебріти планували ставати багатодітними мамами – наприклад, народження близнюків, як у Олени Кравець чи Катерини Бужинської, задумано не було. У будь-якому разі, наші зірки – мами-молодці!

Ольга Фреймут

Популярна ведуча Ольга Фреймут досить довго була мамою єдиної доньки - Злата Мітчел вже зовсім доросла, їй 15 років і вона стала справжньою помічницею мами. 8 травня 2016 року Ольга народила сина Валерія та повідомила ім'я його батька – ним виявився генеральний директор Нового Каналу Володимир Локотко. На свій 35 день народження 25 лютого 2017 року Ольга Фреймут оголосила, що знову вагітна. 28 червня 2017 року у неї народилася донька Євдокія, яка носить прізвище Локотко, як і її популярна мама.


Надія Мейхер

Колишня учасниця поп-групи «ВіаГра» Надія Мейхер, яка виступала під псевдонімом Надія Грановська, мати трьох діток. Старшій дитині, сину Ігореві вже 18 років і його батько – бізнесмен Олександр Ліщенко. Двох доньок Надія народила від свого нинішнього чоловіка бізнесмена Михайла Уржумцева: Ані 9 років, Маші 5 років. Фото дітей Надія Мейхер дуже рідко публікує у соцмережах.

Олена Мозгова

Продюсер Олена Мозгова мама трьох дочок, народжених від різних чоловіків – зовсім вже дорослих Анни та Євгенії, а також 6-річної Соломії.


Олена Кравець

Зірка «Кварталу-95» Олена Кравець та її чоловік, також учасник проекту Сергій Кравець виховують 18-річну доньку Машу. Дізнавшись про другу вагітність Олена була дуже щаслива, а незабаром стало відомо, що сім'я збільшиться не на одного, а на двох малюків. У серпні 2016 року 39-річна Олена Кравець народила близнюків Катюшу та Ванечку.

Катерина Бужинська

Народна артистка України Катерина Бужинська одружена з болгарським бізнесменом Димитаром Стойчовим з весни 2014 року. Для неї це другий шлюб, Бужинська виховує 14-річну доньку Оленку. 27 грудня 2016 року Катерина Бужинська народила двійню – хлопчика та дівчинку, яких назвали іменами батьків: Катюша та Дімочка.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Анна Седокова

 Анна Седокова вже давно живе в Америці та звідти керує своїм київським бізнесом. Ганна виховує трьох дітей від різних чоловіків, стосунки з якими у неї, на жаль, не склалися, – 16-річну Аліну Белькевич, 9-річну Моніку Чернявську та єдиного хлопчика 4-річного Гектора.


Марічка Падалко

Ведуча Марічка Падалко щаслива у шлюбі з екс-журналістом, депутатом Верховної Ради Єгором Соболєвим. Разом вони виховують трьох дітей, двох доньок та сина — 13-річного Мишу, 12-річну Машу та 10-річну Катю.


Валентина Хамайко

Телеведуча Валентина Хамайко народила четвертого малюка 5 грудня 2018 року. Сина назвали Андрійком і у нього є старший брат 8-річний Мишко, а також дві старші сестри — 10-річна Соломія та 6-річна Мирослава.


Сніжана Єгорова

Ведуча Сніжана Єгорова мати п'ятьох дітей – дві старші доньки від першого шлюбу вже зовсім дорослі – Анастасії 28, Олександрі 23. Ще троє дітей у Єгорової народилися у шлюбі з Антоном Мухарським: Андрій (2006), Арина (2010), Іван (9 квітня 2012 ).Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x