Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="147884"]
Новини

Олена Кравець: біографія та особисте життя багатодітної мами

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2017.07.05
0
Актриса, єдина жінка в найпопулярнішому українському проекті «Квартал 95», любляча донька та мама трьох діток, Олена Кравець

Актриса, єдина жінка у найпопулярнішому українському проекті «Квартал 95», любляча донька та мама трьох діток, Олена Кравець навчилася бути щасливою та мріє, щоб її діти вчилися не на помилках батьків, а на їхніх вірних рішеннях.

Олена Кравець

instagram @lennykravets фото до @tatyana_kizeeva

Особисте життя Олени Кравець останнім часом цікавить багатьох, і це, мабуть, закономірно. Енергійна, впевнена, красива, що випромінює щастя та позитив, вона регулярно з'являється на екранах телевізорів в оточенні колег-чоловіків. При цьому вона не приховує – не все життя було зроблено правильно, досі не залишає почуття провини перед донькою, а й подяка долі за те, що все склалося так, як склалося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олена Кравець: «Я вдвічі щаслива»

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Мамине виховання

Оленка Маляшенко з'явилася на світ новорічного ранку 1977 року і на той час вона вважалася пізньою дитиною — мамі Надії Федорівні вже виповнилося 35, а татові, Юрію Вікторовичу і зовсім 38. Про своїх батьків Олена завжди говорить із задоволенням та особливою теплотою. Папа працював металургом – добра і м'яка людина, яка заклала у дівчинці світле ставлення до світу. Мама, як заведено було в радянські роки, займалася вихованням доньки, вчила премудрості соціального життя, усвідомленому гуманізму, про те, як має поводитися правильна дівчинка: «зашиті капронові колготки жахливі: або носи штани, або стеж за тим, щоб колготки не рвалися »


Олена Кравець

Facebook.com

Особливою красунею Лена себе ніколи не вважала, проте перший серйозний перлом у житті дівчинки-підлітка стався, коли вона перейшла до іншої школи. Нові люди, хлопчики, перші романи – Надія Федорівна завжди була в курсі життя доньки, навчала, спрямовувала, радила. І, зрозуміло, оберігала, як вважала за правильне. Вже в новій школі 14-річна Олена раптом відчула гостре бажання себе показати – вона брала участь у шкільній самодіяльності і була горда своїми успіхами. Тоді дівчинка ще не знала, яке місце у її дорослому житті займе сцена.

Олена Кравець

facebook.com

До закінчення школи Олена вже мріяла бути актрисою, але раціональні аргументи мами на той момент перемогли, і вона вступила до Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету, отримала диплом фінансиста-економіста.

КВК – це доля

Вже на другому курсі інституту Олена Маляшенко, або Малечка, як досі називають її ніжно колеги квартальці, вперше взяла участь у театрально-музичному фестивалі «Студентська весна». Потім почала грати в команді КВК, щоправда, від іншого ВНЗ, влаштувалась підробляти на радіо. Незабаром до того ж вузу перевівся Вова Зеленський, а через деякий час Олена познайомилася з чарівним студентом Сергієм Кравцем, який також був членом команди КВК свого інституту.

Їм було цікаво разом, багато сміху, розмов, жартів та спільна робота – Олена та Сергій опинилися в одній команді.

Я відчувала, що закохаюся, і мені здавалося, що ми обоє перебуваємо в однаковому стані, але боїмося зробити перший крок

Олена Кравець із чоловіком

facebook.com

Але стосунки склалися далеко не відразу – у травні 1997 року Сергій освідчився Лені в коханні і кілька місяців були наповнені майже безхмарним щастям. Проте, недовгим – уже влітку вони розлучилися, хоч продовжували грати в одній команді. Другий виток відносин почався через час, коли Олена вже була «зіркою», виступала у Вищій лізі КВК з командою «Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит», і Сергій знову почав доглядати

Чекав після пар, проводжав додому, запрошував на концерти та вечірки. Я не те щоб зображала недоторку, але дійсно роздумувала, чи варто входити в ту саму річку двічі

І все ж таки – увійшла. Сергій та Олена стали жити разом, причому у небачених на той час умовах – в окремій квартирі, ключі від якої видала доньці Надія Федорівна.

Олена Кравець

Vk.com

Складне рішення

У березні 2002 року Сергій подарував Олені кільце і зробив пропозицію, прийнявши яку дівчина відповіла, що подумає. Але коли в травні вона виявила 2 смужки на тесті на вагітність, думати більше не було часу і хлопці вирішили побратися, поки ще не помітний животик. Весілля відбулося за всіма правилами – наречена у білому, близько 120 гостей, витрачено майже 2 тисячі доларів – немислима на той час сума.

Вагітність далася 26-річній Лені Кравець легко, вона продовжувала виступати, ходити на вечірки, їздити на гастролі. Поруч була мама, свекруха, правда чоловік у цей час уже поїхав підкорювати Київ разом із Зеленським та командою, а додому, до Кривого Рогу, приїжджав у перервах між роботою. У лютому 2003 року Олена народила доньку, яку назвали Машенькою, і ця дівчинка стала новим центром Всесвіту Олени Кравець.

instagram @lennykravets

instagram @lennykravets

І знову виток долі змусив молоду маму приймати непросте рішення – коли Машеньці було всього 10 місяців, зателефонував Володя Зеленський і покликав Олену до Києва, стати повноцінним учасником новоствореного колективу «Кварта 95», який швидко набирає популярності. Знову на допомогу прийшла мама – саме вона вмовила доньку залишити Машеньку у Кривому Розі та їхати за мрією та самореалізацією. Незважаючи на те, що Олена приїжджала до доньки регулярно, ці 8 місяців дали їй дуже непросто і досі вона сумнівається, чи правильно вчинила, обравши роботу, а не дитину. Маші вже 14 років, вона давно живе у Києві з мамою та татом, але почуття провини перед нею час від часу відвідує Олену, можливо, колись і це минеться.

Я хочу, щоб її життєвий імунітет формувався під впливом наших із Сергієм вірних рішень, а не помилок

Двійня – щастя вдвічі

Життя йшло своєю чергою, Олена Кравець стала незамінним членом команди «Квартал-95», спільна робота з чоловіком іноді давалася непросто, як у будь-якій нормальній, а тим більше, творчій, сім'ї були сварки, конфлікти та примирення, але сім'я залишалася на плаву. Машенька росла і ставала напрочуд схожою на маму.

Олена Кравець

instagram @lennykravets

І знову доля зробила Олені Кравець сюрприз – у березні 2016 року Володимир Зеленський оголосив, що їхня єдина дама не полетіла з командою на гастролі до Ізраїлю, бо чекає на малюка. Незабаром Олена і сама підтвердила новину про другу вагітність, а згодом промовилася, що у неї буде двійня. За час вагітності невгамовна Олена трохи перекваліфікувалася - вона запустила власну лінію одягу для вагітних OneSize by Lena Kravets, сама ж і демонструвала нові моделі.

Олена Кравець

instagram @lennykravets

У серпні 2016 року 39-річна Олена Кравець народила двійню – хлопчика Ванечку та дівчинку Катеньку. Вже за два місяці Олена повернулася до роботи і повністю відновила фігуру. Вона зізнається - так, це не легко, якщо вирощувати Машеньку допомагали бабусі, то з близнюками без нянь обійтися важко. Зараз із Ванюшею та Катенькою, крім мами та свекрухи, її підтримують дві няні, але Олена замислюється про третю.

Джерело: YouTube, автор Канал Україна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Віра Брежнєва: біографія та особисте життя зіркової мами
На це варто подивитися: Кріштіану Роналду показав новонароджених близнюків


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти