Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="148367"]
Новини

Ольга Фреймут: чоловік для мене має бути лідером, бо я не феміністка

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2017.07.10
0
Популярна та затребувана ведуча, Ольга Фреймут з ​​недавніх пір ще й багатодітна мама. Причому така метаморфоза відбулася.

Популярна та затребувана ведуча, Ольга Фреймут з ​​недавніх пір ще й багатодітна мама. Причому така метаморфоза сталася стрімко – ще два роки тому вона була у списку матерів-одинаків, а сьогодні носить четверте прізвище і виховує трьох дітей.

Ольга Фреймут

instagram @freimutolia

Робота «у телевізорі» передбачає надмірну публічність та підвищений інтерес до особистого життя. Більшість медійних персон вважають за краще її оприлюднити порційно, тверезо розсудивши – якщо нічого про себе не розповідати, порожнеча заповниться домислами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ольга Фреймут показала перший транспорт новонародженої доньки

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Не є винятком у цьому і журналіст і телеведуча Оля Фреймут, до імені якої періодично додають епітети «скандальна» та «епатажна».


Мама – найкраща подружка

Дівчинка Оля Коник – рання дитина, мама народила Олечку, коли сама ще тільки розпрощалася з дитинством, у 18 років. Це вже пізніше вона стала старшою сестрою і допомагала мамі вирощувати молодших братика та сестричку. Батьки дівчинки Олі обидва професійні спортсмени – тато футболіст, мама – майстер спорту з плавання. Все своє життя викладала фізкультуру, але ще й практикуючий психолог.

Ольга Фреймут із мамою

instagram @freimutolia

Прізвище Фреймут – дівоче прізвище мами, яке має німецьке коріння, здалося дівчині більш милозвучною, ніж те, що записано в паспорті і Ольга перетворила її на творчий псевдонім, під яким і стала відомою та популярною. Перфекціоніст та відмінниця Ольга Коник займалася музикою, вона і зараз може зіграти на фортепіано, безумовно, спортом, але ще працювала на городі.

Пам'ятаю, що вихідні влітку їздила до бабусі та дідуся, які жили в Підгірцях, де то полола город, то жуків на картоплі в сонцепек збирала, а спина болить… Жах якийсь. Мені здається, таку фізично важку роботу дітям давати не можна, але батьки про це раніше й не замислювалися, це було гаразд.

Ольга Фреймут з ​​мамою та донькою

instagram @freimutolia

При цьому Оля завжди була улюбленою дитиною, і досі стосунки з мамою у неї залишаються ніжними та дружніми.

Я вистраждана дитина, тому досі ми з мамою дуже близькі. Таку ж модель поведінки я перейняла і для Злати, але тепер жалкую про це. Тому що у Злати інший характер: треба було з нею поводитися не як подружка, бо як мама з донькою. Я її виховувала без строгих правил та заборон, і тому є недогляди. Тому що такій дитині, як Злата, важливо встановити правила. Тепер я намагаюся переформатувати наші стосунки. Через це і трапляються у нас перші конфлікти.

Англія – вдалий старт

Закінчивши школу, відмінниця Оля вступила до Львівського національного університету ім. Івана Франка, який закінчила так само з червоним дипломом та отримала диплом та ступінь магістра міжнародної журналістики. Така доросла, з дипломом, Оля спалахнула мрією – вона хотіла працювати на Бі-бі-сі і впевненість у власних силах була непохитною. Тут же навернулася двотижнева студентська мовна програма, мама відпустила свою дівчинку, виявивши крайній ступінь довіри.

ольга фреймут

instagram @freimutolia

freimutolia Так розпочалося моє материнство)

 

Але не все склалося так гладко, як бачилося у мечах – на всесвітньо відому радіостанцію дівчинку їхньої Львівщини не взяли, і Олі довелося шукати житло та іншу роботу, вона твердо вирішила залишитись у Лондоні. Працюючи офіціанткою в турецькому ресторані, Оля Фреймут, тоді ще Коник, вступила до міського університету Лондона, де отримала диплом Magna Cum Laude. Пізніше влаштувалася таки на Бі-бі-сі фрілансером, де, за її словами, навчилася основам професії.

Кардинально змінилося і особисте життя дівчини – одного разу вона прийняла залицяння корінного британця Ніла Мітчела, який був значно старшим за неї, і закохався у витончену та енергійну блондинку. Коли Оля дізналася, що вагітна, її охопила ціла гама почуттів, але народження дівчинки було однозначно щастям, тим більше що мама у всьому підтримала, хоч і на великій відстані.

Ніл і мої батьки - ровесники, але він називав маму мамою, і вона голосно сміялася.

Казка закінчилася так само раптово, як і почалася – Оля образилася на якийсь вчинок Нілу, зібрала речі та пішла. Не зупинив незалежну та волелюбну Олю навіть той факт, що вона вже була вагітна. А незабаром на світ з'явилася дівчинка Злата, яка отримала прізвище та британське громадянство за фактом народження. З малечею на руках Оля повернулася в Україну, до мами і вирушила працювати на новий тоді 5-й канал.

5 років життя роботи в Лондоні дали дуже багато майбутній телезірці – ідеальне знання англійської мови, досвід самостійного життя, практику професійної журналістики та найдорожчу людину – доньку.

Неслужбовий роман

Чоловік для мене має бути лідером, бо я не феміністка. Зі мною зараз саме такий, у якого я навчаюсь. Його навіть можна вести на виставку чоловіків, мені здається

Там, у коридорах студії Ольгу спіткало нове захоплення — у молоду маму закохався головний режисер каналу Олександ Ракоїд. Після недовгого роману Ольга Фреймут та Олександр Ракоїд повінчалися у церкві, і хоч розпису у загсі не було, Оля взяла прізвище чоловіка. Шлюб продовжився не довго, розповідаючи про нього Оля зізнавалася:

Мені здається, ми з Сашком просто поквапилися — таки були більше друзями, ніж парою. Думаю, Бог вибачить, бо все зрозуміє.

Ольга Фреймут

instagram @freimutolia

Кар'єра продовжувала зростати, не без зусиль та напруженої роботи, зрозуміло. Маленьку Злату мама Олі забрала до себе, дозволивши доньці пробиватися до мрії. Після роботи на 5 каналі, Оля, яка вже взяла псевдонім Фреймут, потрапила на 1+1, а через кілька років і на Новий канал, робота на якому стала її черговим проривом як у професійному плані так і в особистому житті. Саме тут вона стала ведучою проекту «Ревізор», під час якого з командою інспектувала заклади сфери обслуговування України. Ця передача стала одним із найуспішніших проектів «Нового каналу» у сезоні 2011/12 років, а Ольгу почали дізнаватися на вулиці.

Ольга Фреймут - фото

instagram @freimutolia

Ольга працювала на каналі вже кілька років, коли його очолив молодий та харизматичний Володимир Локотко. Вона виникла мало не при першій зустрічі, але відносини ще довго залишалися робітниками. Як стався роман, Ольга написала сама після народження їхньої першої спільної дитини. Вона опублікувала пост-визнання в Інстаграмі, до речі, це єдина соцмережа, де є особистий обліковий запис Ольги.

Вперше поспілкувавшись із Володимиром Володимировичем особисто, я одразу відчула себе захищеною. Він став моїм ангелом-охоронцем на каналі, хоча між нами не було жодних симпатій та романтики.
Через якийсь час я раптом зрозуміла, що сильно за ним сумую. Ми з ним зустрічалися по роботі, було багато недоробленого, недомовленого. Я чесно зізналася, що мені його не вистачає.

Фреймут Локотко

instagram @freimutolia

Ольга Фреймут вагітна третім

instagram @freimutolia

Все змінилося одного разу, коли Ольга вже не працювала на Новому каналі, після особливого для неї знака у 2015 році:

Але ще якийсь час ми з ним спілкувалися лише як колишні колеги та друзі. А потім трапилася одна історія… Я була у Швейцарії і відвідала могилу Шанель. Вона мій кумир, жінка, якою я захоплююсь. Біля її могили я попросила: «Габріель, будь моєю хресною». І того ж дня Володя написав мені есемес, хоча перед тим ми довго не спілкувалися. Для мене це був знак: наші долі склалися як пазли. Наші стосунки розпочалися з цього моменту.

Фреймут

instagram @freimutolia

Зараз у Ольги Фреймут та Володимира Локотка вже двоє спільних дітей – сина Валерія Оля народила 8 травня 2016-го, вже 25 лютого 2017 року повідомила, що знову вагітна. Третя дитина Ольги Фреймут з'явилася на світ 28 червня 2017-го, про що мама сама повідомила через Інстаграм, виклавши фото ручки малечі Євдокії з бирочкою з пологового будинку. Прізвище Олі там вказано – Локотко, з чого фоловери зробили логічний висновок, що Ольга Фреймут одружилася з батьком своїх двох молодших дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Микола Тищенко показав молодшого сина, що підріс.
Катя Осадча та Юрій Горбунов поділилися новими фото з 5-місячним сином


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти