Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275401"]
Новости

#sitlikeagirl: у мережі запустили флешмоб на підтримку Олени Зеленської

0
У мережі набирає обертів флешмоб #sitlikeagirl (#сиди як дівчина) на підтримку нашої Першої леді. Акцію запустила українська мистецтвозна

У мережі набирає обертів флешмоб #sitlikeagirl (#сиди як дівчина) на підтримку нашої Першої леді. Акцію запустила українська мистецтвознавиця, журналістка Зоя Звиняцковська у відповідь на хвилю хейту фотографії Олени Зеленської на обкладинці журналу Vogue.

Олена Зеленська, Елена Зеленская

Джерело: instagram.com@voguemagazine

Олена Зеленська знялася у фотосесії, яку зробила легендарна фотографиня Енні Лейбовіц. Серед її робіт фото Джона Леннона та Йоко Оно, принцеси Діани, гурту The Rolling Stones, Демі Мур тощо. Кадри, зроблені для американського Vogue, стали предметом широкого обговорення в соціальних мережах. Інтернет-користувачі заявили, що на знімках Зеленська виглядає не так, як належить Першій леді — сидить у нежіночній позі в темних штанах, світлій блузі та балетках. При цьому десятки жінок стали на захист дружини президента.

Олена Зеленська, Елена Зеленская

Джерело: instagram.com@voguemagazine

Першою у своєму Facebook висловилася Зоя Звиняцківська.

«Я не думала, що це все буде настільки «палати». Вже американці запитують, що там у нас із фоткою дружини президента, і їм цитують мою посаду, щоб пояснити. Я зовсім не фанатка Олени Зеленської якщо що, але мене дуже підірвало це «як вона сидить?!» Тому пропоную флешмоб #sitlikeagirl – давайте покажемо, зрештою, як треба ось порядній жінці сидіти на сходах».


Зоя Звиняцківська

Джерело: facebook.com/Зоя Звиняцківська

За кілька годин до флешмобу приєдналися десятки українок, серед яких багато представників медіа та відомих осіб.

Марічка Падалко

«Війна День 154. Хейт в українських соцмережах навколо фото Олени Зеленської на обкладинці Vogue закінчився флешмобом у фейсбуці. Багатьох жінок обурила претензія з боку «традиціоналістів» до пози, в якій сидить перша леді. У мережі зараз набувають популярності фото з хештегом #sitlikeagirl. Флешмоб покликаний висміяти нав’язування дівчатам з дитинства стереотипної поведінки у суспільстві», – написала вона.

Маричка Падалко, Марічка Падалко

Джерело: instagram @marichkapadalko

Alyona Alyona

«Сиджу на фото, сиджу на сходах, сиджу на сцені, на лавах, на землі, на траві, на обличчях… Саджу інших. Так який там хештег відповідає на запитання, як мені сидіти? #sitlikeagirl » – написала на своїй сторінці у Facebook alyona alyona.

Alyona Alyona

Джерело: facebook.com/Alyona Alyona

Тала Калатай

«Фотосет неймовірний, він увійде до історії, як і інші роботи цієї Майстрині! Як і увійде в історію здатність деяких обернути все, що тільки можна. Навіть під час війни, навіть коли ми намагаємося, щоб світ не втомився від нас! Завдяки цим фото, я побачила справжню нашу Першу Леді. До цього я не могла зрозуміти, ЯКА вона. Хейтеров банитиму. Бо навіть мій терпець уже урвався!» – заявила артистка.

Тала Калатай

Джерело: instagram @talakalatay_official

 

Ольга Шурова

«У мене немає сил роз’яснювати (є люди, які роблять це промовистіше), чому *рач навколо обкладинки з першої леді — гучний дзвіночок того, що суспільство наше не готове дорослішати і ми маємо великий шанс піти зараз на чергове коло в нашому національному колесі сансари, б*яха. Саме через ментальну специфіку, яка зарита десь між поганим смаком, відсутністю звички критично мислити і потужною травмованістю. Ця ментальність століттями дає збій у найважливіший момент. Але я хочу помилятися в останньому. Але підтримую флешмоб Зої Звінецьківської. Я бачу, що жінки мого кола дають надію, що ми виберемося. Тому що я та жінка, що за*балася жити у парадигмі «важкого сільського гламуру» і хоче жити в парадигмі стриманого тонкого європейського символізму з приводу прав людини. Для любителів тонкощів контексту: фото жінки влітку без манікюру, каблука, косметики та бюстика на тлі національного символу жіночого опору – гарбуза у розробці».

Ольга Шурова

Джерело: facebook.com/Ольга Шурова

Ольга Горбачова

-«Флешмоб, який візуально нагадав, де в української жінки знаходиться сховище багатств. У тих, кого це обурило, схованки давно порожні, судина не функціонує, а здатність зберігати і примножувати забуті скарби. Спасибі Олені Зеленській за повернення в момент цінності бути Жінкою» — зазначила співачка.

Ольга Горбачова

Джерело: instagram@ gorbachovaolga

Іванна Коберник

«Так, я обурена хейтом Олени Зеленської «як вона сидить» і ще більше хейтом Енні Лейбовіц «як ви посміли так посадити першу леді». Слова немає значення. Ви, хейтери, намагаєтесь принизити всіх нас. Очевидно, забуваючи, що наша країна тримається у нинішній війні, бо посміла бути такою, якою від нас не очікували. Наважилася не вдавати і терпіти, а робити те, що потрібно нам, а те, що не комусь хочеться.

Фотосесія в Vogue крута та справжня. Дуже шкода, що послідування у світових медіа про архаїчну реакцію окремих українців на доречну ситуацію фото обговорюватимуть у контексті «ну не зовсім вони мають європейські цінності», — поділилася з передплатниками у Facebook Коберник.

Іванна Коберник

Джерело: facebook.com/ivanna.kobernik

Василіса Фролова

Василіса Фролова

Джерело: instagram @vasyafrolovaМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты