Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275151"]
Новини

Святослав Вакарчук раптом став батьком і розсекретив стати та ім'я дитини

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2022.07.06
0
Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук раптом став батьком. Це підтвердила пресслужба артиста на офіційній сторінці гурту

Фронтмен гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук раптом став батьком. Це підтвердила пресслужба артиста на офіційній сторінці гурту у Facebook

Менеджер Вакарчука Вікторія Хоменко також підтвердила у соцмережах цю інформацію. Повідомляється, що у Святослава народилася донечка, яку назвали Соломією. Це ім'я староєврейського походження, що в перекладі означає «світ». Святослав разом із коханою Євгенією тщательно приховували народження доньки.

Вітаємо тобі у нашій дружній Океанівській та великій українській батьківщині, маленька україночка Соломія Святославівна Вакарчук. Перемоги нам усім, після якої – миру вам назавжди, наші діти.

Святослав Вакарчук раптом став батьком і розсекретив стати та ім'я дитини

Джерело: facebook.com/okeanelzyofficial

Лише нещодавно стало відомо, що співак раптом стане батьком. Наприкінці травня журналісти помітили обранницю Вакарчука на останніх місяцях вагітності під час кінофестивалю у Каннах.


Нагадаємо, що вперше лідер легендарного гурту став батьком минулого року. У нього народився син. Мальчика назвали Іваном, на честь батька музиканта.

Минулого року Вакарчук повідомив про розлучення з Лялею Фонарьовою, у шлюбі з якою перебував протягом 20 років. Він не коментує інформацію про те, що матір'ю його дітей та громадянською дружиною є Євгенія Яцута. Проте ЗМІ підтверджують, посилаючись на різні джерела, що обраниця музыканта — 39-річна продюсерка великого українського продакшену Radioaktive Film Євгенія Яцута.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти