Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275385"]
Новини

Лідія Таран і Марічка Падалко зрушили мережу кадрами першої зустрічі на тлі зруйнованого київського будинку

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.07.28
0
У перші дні повномасштабного вторгнення телеведуча Лідія Таран залишалась у Києві — тримала інформаційну оборону в ефірі марафон

У перші дні повномасштабного вторгнення телеведуча Лідія Таран залишалася у Києві — тримала інформаційну оборону в ефірі марафону Єдині новини. Проте через кілька днів, з міркувань безпеки, вирішила виїхати у безпечне місце зі своєю донькою Василиною. Кілька днів були на заході України, але вирішили їхати далі, до Франції — на запрошення друзів, і щоб звільнити місце для тих українців, кому нема куди їхати.

Лідія Таран і Марічка Падалко

Джерело: пресслужба каналу «1+1»

Вже двічі до житлового комплексу Лідії Таран попадали російські ракети. На жаль, не без жертв. Через ці обстріли Лідія вирішила поки не поспішати з поверненням до України — для безпеки навчання доньки Василини. Але днями у мережі з'явилося спільне фото трогаючої зустрічі Ліді з найкращою подругою та кумою, Марічкою Падалко у Києві. Телеведучі зізнаються, коли вперше побачились за 5 місяців війни — обіймалися та плакали.

«Ми не бачилися п'ять місяців і невідомо, коли побачимось знову, але частинка України зараз у кожному з нас, де б ми не були. З того часу, як Ліда переїхала біля своєї нової квартири, ми всі не змогли знайти годину на спільну кофе в її стінах. Наразі знайшли. Шкода, що з таким краєвидом і склом під ногами, але як добре, що складні годинники роблять нас тільки ближчими та сильнішими», — підписала фото Марічка Падалко, ведуча ТСН та марафону «Єдині новини».

Лідія Таран і Марічка Падалко

Джерело: пресслужба каналу «1+1»

До Києва Лідія Таран приїхала на кілька днів — полагодити вікна та двері, які пошкодилися через обстріл її будинку, взяти техніку для роботи та найголовніше — побачитися з мамою, братом. Марія Гаврилівна з початку повномасштабного вторгнення вирішила позбутися вдома — скооперувалась із сусідами та займалася містом. Ліда каже, дуже скучила за рідними та друзями, але позбавлятися у Києві не планує, адже існує ризик повторних влучань у її будинок, що знаходиться поруч із заводом «Артема».


Лідія Таран і Марічка Падалко

Джерело: пресслужба каналу «1+1»

За кордоном Лідія намагається робити все можливе для підтримки України: співпрацює з мерією міста Нансі, розповідає французькою мовою про війну в Україні та міських заходах, дає інтерв'ю місцевим ЗМІ, веде благодійні концерти у різних містах Європи, консультує журналістів. Також разом із колегами відкрила програму Ukraine SOS (https://dobro.ua/project/Ukraine_sos/), відправляє гуманітарні вантажі в Україну та курує благодійний проект «Здійсни мрію».

Лідія Таран і Марічка Падалко

Джерело: пресслужба каналу «1+1»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти