Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274761"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

«Вони ще не побачили мирного неба»: Олена Зеленська про те, як під час війни рятують новонароджених дітей

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2022.06.09
0
Олена Зеленська у своїх соцмережах продовжує ділитися подробицями війни, зокрема говорити про проблеми дітей та жінок на тлі війс

Олена Зеленська у своїх соцмережах продовжує ділитися подробицями війни, зокрема говорити про проблеми дітей та жінок на тлі військової агресії РФ. Так, у нещодавньому дописі вона розповіла про спасіння новонароджених дітей під час війни.

Олена Зеленська про спасіння новонароджених під час війни

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Перша леді України пригадала, як на світ з'явилася перша «дитина війни». Вона народилася другого дня вторгнення. Відтоді в Україні понад 50 тисяч таких маленьких дів.
«Перша дитина цієї війни народилася другого дня вторгнення в київському метро. Я тоді писала про неї. Під бомбами це здавалося дивом, але можна уявити, як ризикували і мама, і дитина у нелікарняних умовах. Відтоді у нас понад 50 тисяч таких маленьких дів. І майже завжди це був ризик, бо навіть у багатьох лікарнях стало небезпечно — через ворожі обстріли, відсутність води та електрики», — розповіла перша леді в Instagram.

Олена Зеленська розповіла, як під час війни рятують новонароджених дітей

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

У своєму дописі дружина президента також повідомила, що до України прибули інкубатори з безперебійним харчуванням для недоношених дітей. У таких апаратах зможуть жити та зростати навіть дітлахи вагою до 1500 грамів.


«Фактично це «рятувальна капсула» для малюків — із контролем температури, вологості та шуму. У ній можуть жити і рости навіть малюки вагою до 1500 грамів! Ще три такі пристрої прибули в Україну, у клінічні лікарні Харківської та Запорізької областей та Сумський обласний клінічний перинатальний центр», — розповіла Зеленська та опубликувала знімки цих апаратів.


Олена Зеленська про спасіння новонароджених дітей

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Зеленська зазначила, що завдяки співпраці з міжнародними партнерами до України прибуло вже сім таких інкубаторів. Завдяки ним у недоношених малюків більше шансів вижити. Аппарати були завезені до перитальних центрів Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської та Запорізької областей.


«Чергову партію апаратів очікуємо наступного місяця. Так, «воєнні» малюки ще не бачив мирного неба. Але ми зробимо все, щоб це сталося», — поділилася Олена Зеленська.

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x