Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="171411"]
Новини

Ранні пташки: 7 знаменитостей, які рано стали мамами

Old date: 2018-01-28
Current date: 2022.08.12
New date: 2020.12.30
0
Коли б не з'явилася на світ дитина, це завжди радість та щастя на довгі роки. Ці відомі та популярні жінки – живе доказ.

Коли б не з'явилася на світ дитина, це завжди радість та щастя на довгі роки. Ці відомі та популярні жінки – живий доказ того, що можна бути доброю мамою та досягати успіху в житті.

Віра Брежнєва, Катя Осадча, Надія Мейхер
Щоправда, у більшості випадків ранні діти залишаються без тата, але й це теж не закон. А молода мама з дитиною цілком може зустріти справжнє щастя, реалізувати себе та побудувати щасливу родину.

Віра Брежнєва

Дивлячись на Віру Брежнєву, здається, що час зупинився. А коли вона позує перед камерою зі старшою донькою, мамою 19-річної Соні назвати її складно швидше сестрою. Коли Соня з'явилася на світ, її мамі, вчорашній школярці Вірі Галушці, було лише 18 років. З батьком Сонечки Віталієм Войченком стосунки не склалися, а виховувати Соню допомагала бабуся, мама Віри Тамара Віталіївна.


Тоня Матвієнко

Старшій доньці 39-річній Тоні Матвієнко вже 21 рік. Уляна виросла справжньою красунею, а коли вона з'явилася на світ, коли Тоні Матвієнко було лише 17 років. Звісно, ​​ростити малу допомагала бабуся, уславлена ​​співачка та мама Тоні Ніна Матвієнко.

Наталія Водянова

Їй лише 38 років, але здається, ця тоненька жінка прожила вже кілька життів. Уславлена ​​модель, філантроп, мама п'ятьох дітей, Наталія Водянова народила свого первістка у 19 років. Це був хлопчик, якого назвали Лукас Олександр – зараз білявому юнакові вже 18 років і він дуже схожий на свого батька – колишнього чоловіка Наталі Водянової британського лорда Джастіна Портмана.


Соланж Ноалз

Соланж Ноалз

Джерело: instagram @saintrecords

Молодша сестра Бейонсе завагітніла у 17 років і незабаром вийшла заміж за батька дитини, футболіста Деніела Сміта. На жаль, шлюб протримався недовго, а Соланж підлаштовувала графік записів альбомів під графік сина - «коли я записувала останній альбом, то працювала в студії з дев'ятої ранку до трьох днів - поки моя дитина в школі», говорила вона в інтерв'ю. Зараз Денієлу, єдиному поки що синові 34-річної Соланж Ноалз, 15 років.

Лера Кудрявцева

Валерія Кудрявцева народила сина Жана, щойно закінчивши школу – у 18 років. Батько хлопчика, музикант гурту «Ласковий травень» Сергій Ленюк був старший за свою юну дружину на 5 років, але шлюб, на жаль, протримався недовго, близько двох років. Жану вже 30 років, і він не любить фотографуватися. Щоправда, нещодавно 49-річна Лера Кудрявцева все ж таки показала свого дорослого і трохи лисіючого сина в Інстаграмі.


Надія Грановська

Свою першу дитину, сина Ігоря Надія Мейхер народила, коли їй було 20 років. Батько хлопчика, бізнесмен Олександр Ліщенко, хоч і допоміг Наді морально та матеріально, то на ній і не одружився. Зараз вона вважає, що, можливо, це було і на краще – майже як героїня фільму «Москва сльозам не вірить». Ігор вже зовсім дорослий, йому 17 років, він дуже любить молодших сестричок, Анечку та Машеньку та дружний з вітчимом, бізнесменом Михайлом Уржумцевим.


Катя Осадча

Вперше Катя Осадча стала мамою у 19 років, щоправда, до цього часу вона вже випробувала на собі складності роботи у модельному бізнесі, повернулася з Японії до Києва і вже тут познайомилася з батьком свого майбутнього сина, народним депутатом України від Партії зелених Олегом Поліщуком, який був помітно старший за неї. Шлюб протримався близько двох років, але у Каті залишився головний чоловік її життя – син Ігор. Зараз Ігореві 17 років і він уже майже переріс свою немаленьку маму.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 3,67 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x