Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274773"]
Новости

«Наївний прояв дитячої ненависті»: Ольга Фреймут показала, як її донька намалювала Путіна

0
Українські діти прекрасно розуміють, що Путін є чистим злом і проявляють це у своїй творчості. Телеведуча Ольга Фреймут продем�

Українські діти прекрасно розуміють, що Путін є чистим злом і проявляють це у своїй творчості.

Ольга Фреймут показала, як донька намалювала Путіна

Джерело: instagram.com/freimutolia

Телеведуча Ольга Фреймут продемонструвала прихильникам результат творчості своєї чотирирічної доньки Євдокії. В Instagram-сторіз вона опублікувала малюнок дівчинки, який та зробила у школі.

Євдокія зобразила прапори країни-агресорки РФ та її президента. На малюнку вона представила ворога України в образі чорта.

«Моя Євдокія, 4, принесла зі школи вчора Путіна. Чорт уже поряд. Малюнок був весь зім’ятий, наївний прояв дитячої ненависті», — прокоментувала Фреймут.


Ольга Фреймут - фото

Джерело: instagram.com/freimutolia

Під час повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, Ольга Фреймут поїхала з дітьми за кордон. Вона не розкриває своє місцезнаходження, але підтримує державу. Телезірка бере участь у благодійних заходах, мета яких зібрати кошти для підтримки нашої країни. У Мережі також припускають, що вона може перебувати в США, оскільки там навчається її старша донька Злата.

Нагадаємо, Ольга Фреймут має трьох дітей: 16-річну доньку Злату, яку народила в Лондоні від британця Нілу, 6-річного сина Валерія та 4-річну доньку Євдокію від нинішньому чоловіка Володимира Локотко.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты