Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274400"]
Новини

Українські знаменитості розповіли, як їхні діти реагують на війну

0
Кожна українська дитина сьогодні знає, що таке війна і яку трагедію вона несе. Для будь-кого це справжній стресс та шок, і діти популя

Кожна українська дитина сьогодні знає, що таке війна і яку трагедію вона несе. Для будь-кого це справжній стресс та шок, і діти популярних особистостей не стали виключенням.

Маша Єфросиніна

(має доньку Нану та сина Олександра)

Ведуча не приховує, її 7-річний син Сашко тяжко переживає війну. Якось він побачивши в новинах, як російський танк переїхав машину з людиною, і почав гірко плакати. Хлопчик все розуміє про війну, яку розв'язала росія. Перед сном він мріє повернутися додому (батьківщина тимчасово переїхала до Львова на початку подій), а вранці запитує, чи ціла ще їхня квартира.


«Перед сном Сашко казатиме лише одне: «Від би Росія припинила війну і ми поїхали додому». А вранці замість «доброго ранку» запитує, чи не розбомбили нашу квартиру,

– якось розповіла Єфросиніна в інстаграм-сторіс.

Маша Єфросиніна діти

Джерело: instagram.com/mashaefrosinina

Олена Кравець

(має доньку Марину та двійнят Івана та Катерину)

Зірка «Кварталу 95», як і більшість батьків, говорити зі своїми дітьми про війну в Україні. Молодші діти досі питають, чому росія вирішила напасти на Україну. Судячи з їхнього діалогу, яким Олена поділилася у сторіз, діти усвідомлюють, що країні-агресорці заздрісно, ​​що ми краще живемо.

— Мамо, росіяни на нас напали, бо їм не подобалося, що ми добре живемо? – живили Катя та Іван.

— Ну, можна так сказати», – відповіла їм актриса.

— Мамо, але вони замість того, щоб завидувати, могли просто попросити розповісти, як ми це робимо. І все, – поділилися малюки своїм рішенням.

Джерело: instagram.com/lennykravets

Олена Кравець діти

Джерело: instagram.com/lennykravets

Григорій Решетник

(має трьох синів - Івана, Дмитра та Олександра)

Сіні Григорія Решетника складно переживали війну. Вони три місяці разом із батьками під сиренами ховалися у бомбосховищах. Батьківщина дізналася, що таке страх, сльози і відсутність сну. Найочже було середньому синові, 5-річному Дмитру. Нарешті ненадовго ведучий вирішив вивезти батьківщину до Польщі, чому дуже зраділи синочки.

«Мені здавалося, що ми максимально мінімізуємо всі страхи – кажемо, що це гра така, спуститись у підвал, розповідаємо історії. Але слова Дімулі свідчать про інше. Коли ми перетнули польський кордон, перші його слова були: «Урааа! Мамо, тепер не буде жодних сирен та комендантської години!». Хоч ненадовго подарували дітям спокій. Ми навіть не очікували, наскільки для них це важливо».

Григорій Решетник діти

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

Сергій Притула

(має сина Дмитра, доньок Соломію та Стефанію)

Під час війни Сергій Притула продовжує активно займатися волонтерством, забезпечуючи військових усім необхідним. Саме тому в нього мало часу на виховання дітей. Втім, із цим чудово справляється його дружина Катерина. За словами ведучого, його 5-річна донька чудово розуміє, що росія — враг України, тому треба відмовлятися від усього російського. Так, тепер вона дивуватиметься свій улюблений мультик по-русски.

«Я поставивши на паузу, ми почали балакати, кажу: «Ти взагалі розумієш, що відбувається в країні?» А вона мені: «Так, на нас напала Росія, росіяни – наші враги, і вони роблять біду<…> Якщо дитина вже у чотири роки розуміє такі речі, усвідомлює і починає правильно фільтрувати контент, значить ми з дружиною правильно виховуємо дітей», — поділився зірковий тато в одному із інтерв'ю.

Сергій Притула діти

Джерело: instagram.com/siriy_uaДумка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти