Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="102337"]
Харчування

Три чашки чаю, які необхідні кожній жінці

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2017.02.27
0
Ці три види чаю допоможуть вам почуватися чудово, мати гарну фігуру і швидко схуднути. Три види чаю – три важливі функції

Ці три види чаю допоможуть вам почуватися чудово, мати гарну фігуру і швидко схуднути.

чай - фото

Pixabay

Три види чаю – три важливі функції для жіночого організму. Дізнайтеся про користь та необхідність кожного для здоров'я, молодості, швидкого схуднення і красиві фігури.
Чорний чай для умиротворення

Одна з корисних властивостей чорного чаю – його вплив на імунітет та загальний стан організму. Чай підвищує вироблення інсуліну, що веде до посиленого виробництва серотоніну – гормону щастя та радості. Цей напій дозволить вам повернутися до своєї колії після стресових ситуацій набагато швидше. Він стимулює розумову діяльність, покращує роботу мозку, підвищує увагу, дозволяє швидше переробляти інформацію.

Натуральний чорний чай знижує рівень гормону стресу кортизолу. Ті, хто п'є його регулярно протягом дня, спокійніші і з меншим хвилюванням беруться за виконання важких справ.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим корисна шипшина? Нове дослідження

Трав'яний чай - фото

Legion-Media

М'ятний чай для концентрації

М'ятний чай дуже добрий помічник при застудних захворюваннях, полегшує дихання, ефективний при мігрені. Такий вплив на організм має ментол, витяжки якого роблять із листя м'яти. Також корисний чай із м'ятою людям із серцево-судинними захворюваннями, він нормалізує тиск, сприяє правильній роботі серця.


Чай з м'ятою вважається жіночим чаєм і багато чоловіків його не люблять, оскільки він має властивість знижувати рівень чоловічих гормонів в організмі. Цей напій також допомагає за жіночих проблем, м'ята допомагає зняти біль, регулює менструальний цикл.

Чашка цього багатофункціонального чаю допоможе вам працювати ефективніше, оскільки аромат ментолу стимулює нервову систему, допомагаючи сконцентрувати увагу на найважливішому.

Чай з кропивою

Fotolia

Зелений чай для красивої фігури

У зеленому чаї міститься багато антиоксидантів, які дуже благотворно впливають на організм, покращують стан та колір шкіри, нормалізують травлення. Антиоксиданти омолоджують шкіру, зменшують кількість зморшок, а при регулярному вживанні зеленого чаю, можна помітити, як ваша шкіра молодшає, а зморшки зникають.


Серед багатьох видів чаю зелений найбільш ефективний для швидкого схуднення. Він покращує метаболізм, прискорює обмінні процеси та виводить токсини та шлаки з організму. Таким чином, вага знижується природним шляхом без шкоди здоров'ю.


Зелений чай - фото

Fotolia

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Топ-5 способів омолодити шкіру за допомогою липи
5 корисних властивостей смородини, про які ви не знали


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x