Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="264497"]
Харчування

Аніта Луценко назвала продукт, який заважає нам схуднути

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.04.06
0
Знаменита фітнес-тренер Аніта Луценко розуміється на правильному схудненні, тому її поради швидко стають популярними

Знаменита фітнес-тренер Аніта Луценко розуміється на правильному схудненні, тому її поради швидко стають популярними і виявляються ефективними. В одній зі своїх публікацій вона розповіла, від якого продукту треба відмовитись, щоб скинути зайві кілограми.

Аніта Луценко про схуднення

Джерело: instagram.com/anitasporty

За словами Аніти, можна швидко і легко схуднути на кілька кілограмів, відмовившись лише від одного продукту. І це хліб! У раціоні допустимі лише хлібці, бездрожжевой і цільнозерновий хліб, але у помірній кількості.
«Найпростіший спосіб прибрати пару зайвих кг - виключити з раціону будь-який хліб, будь-якого кольору та ціни. Можна тільки парочку хлібців або бездрожжеву, цільнозернову, але теж не цілу, бублики і сухарі теж прибрати. PS У більшості ж хліб замість каш, солодке на перекушування, кг фруктів (користа ж), літрами кефір та латівця. І потім здивування: чому в мене зайве на боках? Все логічно! Так і має бути за такого раціону!»

— поділилася Луценко у своєму мікроблозі у Інстаграм.


Чому хліб шкідливий для фігури?

Чому хліб шкідливий для фігури

Джерело: freepik

Хліб може бути небезпечним доповненням до раціону. З одного боку він містить білки та складні вуглеводи, які насичують нас енергією. Оболонки зерен пшениці багаті на вітаміни А, Е, В і мінерали (магній, йод, натрій та інші). Цільнозернові вироби також забезпечують організм клітковиною, необхідною для нормальної роботи кишечника.

Проте, з іншого боку, під час переробки зерен у біле борошно з них знімають оболонку, тим самим позбавляючи корисних речовин. Тому хліб виходить смачним, але шкідливим. Батон, булочки, багети та чіабатти лише додають нашому організму калорій та крохмалю, тим самим провокуючи набір зайвої ваги.


Чим замінити хліб?

Альтернативою шкідливому продукту для збереження фігури та під час дієти стануть варіанти на основі борошна грубого помелу, висівок та зерен.


  • Цільнозерновий або висівковий хліб. Під час його виготовлення зерна обробляються так, щоб у них збереглися корисні речовини: вітаміни, мінерали та клітковина.
  • Хлібці із нешліфованого рису. Вони низькокалорійні та багаті великою кількістю клітковини на тлі інших варіантів.
  • Галети. Ці печінка, для приготування якого використовується мука грубого помелу. Чудовий дієтичний продукт на заміну хлібу! Головне — вибирати галети без цукру та фруктози.

Харчуйте правильно, щоб зберегти фігуру і позбутися зайвих кілограмів!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x