Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="269528"]
Фітнес та дієти

Як швидко скинути вагу: правило 90 хвилин

0
Набридли виснажливі дієти та тренування? Вчені Кембриджського університету розробили метод 90 хвилин, який допомагає позбавити

Набридли виснажливі дієти та тренування? Вчені Кембриджського університету розробили метод 90 хвилин, який допомагає позбавитися зайвих кілограмів без обмежень у їжі.

Як швидко скинути вагу

Джерело: pexels.com

За даними вчених університету, метод «90 хвилин» полягає в тому, щоб змістити звичайний час прийому пиши на 90 хвилин: снідати на півтори години пізніше, а вечеряти — на півтори години раніше.

Доказом ефективності такого режиму став експеримент, у якому взяли участь 16 людей. Добровольців розділили на дві групи — перша половина дотримувалася звичного для себе режиму харчування, а інша користувалася 90-хвилинною методикою протягом 10 тижнів. У результаті люди з другої групи схудли швидше, але трохи.

Зрозуміло, що за такого режиму має значення, що саме є людина. Будь-яка дієта має певні обмеження. Так, нутріціологи вважають, що швидке зниження маси можна пояснити тим, що учасники просто не перекушували увечері різними калорійними продуктами, наприклад чіпсами.


дієта, схуднення

Джерело: unsplash

Тому, якщо мінімізувати вживання шкідливої ​​їжі в раціоні та дотримуватись певного графіка, а ще й у комплексі з фізичною активністю, то можна спокійно скинути кілька зайвих кіло і сантиметрів в об'ємах за короткий час.

Проте фахівці попереджають, що будь-які значні обмеження в їжі здатні негативно позначитися на фігурі зрештою. На думку фітнес-тренера Валерія Вершиніна, метод 90 хвилин підійде не всім, оскільки періоди голодування можуть призвести до зривів, через які людина почне їсти ще більше калорій і тим самим тільки набере додаткові кілограми.

Фахівець нагадав, що універсального способу схуднення не існує. Кожен організм унікальний у плані сприйнятливості до їжі та її обмежень. Можете спробувати методику 90 хвилин для особистого експерименту і поділитися своїми результатами. Але все ж таки, мабуть, краще звернутися за допомогою до спеціалізованого дієтолога та тренера, щоб вам призначили відповідні для вашого організму і тіла раціон та вправи.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти