Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="265523"]
Фітнес та дієти

Плоский живіт: мінус 3 сантиметри в талії за 7 хвилин на день

0
Недавнє дослідження вчених показало: ефективно позбутися зайвих сантиметрів у животі допоможе спеціальна семихвилинна

Нещодавнє дослідження вчених показало: ефективно позбутися зайвих сантиметрів у животі допоможе спеціальне семихвилинне тренування.

Семихвилинне тренування

Джерело: freepik

Жирові відкладення небезпечні не лише з естетичних міркувань, але ще й тим, що шкодять роботі внутрішніх органів та викликають надлишок гормонів. У комплексі з правильним харчуванням, відмовою від алкоголю та здоровим сном всього за місяць система вправ допоможе скинути до 2 кг жирових відкладень та прибрати три сантиметри на талії.

Про це розповіли фахівці у галузі харчування та спорту після нещодавнього дослідження. Вони зібрали 29 учасників, яких розподілили на дві групи. В обох добровольці дотримувалися дієти, але половина з них ще й виконувала фізичні вправи.

Саме ті учасники, які щодня застосовували для схуднення семихвилинне тренування, за місяць змогли прибрати до 3 см обсягу талії та 2 кг жирових відкладень. Також вони зменшилася загальна частка жирової тканини в організмі на 2,1%.


Що входить у семихвилинне тренування?

За даними дослідників, для ефективного схуднення та боротьби з жиром на животі необхідно виконувати навантаження з використанням власної маси тіла. Це можуть бути нахили, стрибки, віджимання, присідання та повороти корпусу. Час заняття – 7 хвилин.

Рекомендується між підходами робити перерву по 10 секунд. Потім слід поступово збільшувати навантаження. Вже через місяць, якщо ви до того до занять дотримуєтеся режиму правильного харчування, уникаєте стресів і добре висипаєтеся, буде помітний результат. Через кілька місяців можна перейти до тренувань із додатковими обтяженнями, наприклад, із гантелями.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти